Газета по-надвірнянськи
 

Створено Державну реєстраційну службу

11 вересня 2012, 10:03 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 1,376 переглядів

Відповідно до Указу Президента України № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень, забезпечення скорочення чисельності управлінського апарату та витрат на його утримання, підвищення ефективності державного управління та відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 106 Конституції України, утворено Державну реєстраційну службу України.

Указом Президента України № 401/2011 від 06.04.2011 року затверджено «Положення про Державну реєстраційну службу України» (Укрдержреєстр). Укрдержреєстр є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань. Наказом Міністерства юстиції України «Про структурні підрозділи територіальних органів юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру та з питань банкрутства» від 7 вересня 2011 р. № 2074/5 на території Івано-Франківської області утворено реєстраційну службу Головного управління юстиції в Івано-Франківській області. Відповідно до Положення від 29 грудня 2011 р. № 64ОД Надвірнянського районного управління юстиції, який погоджено з Головою Укрдержреєстру Єфіменко Л. В., утворено реєстраційну службу Надвірнянського районного управління юстиції.

Служба безпосередньо підпорядковується реєстраційній службі Головного управління юстиції в Івано-Франківській області та Державній реєстраційній службі України. У своїй діяльності реєстраційна служба керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Мін’юсту, а також наказами Укрдержреєстру та Головного управління юстиції в Івано-Франківській області. Функції реєстраційної служби райуправління юстиції: державна реєстрація актів цивільного стану та видача відповідних свідоцтв; реєстрація (легалізація) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів; державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Згідно зі ст. 182 Цивільного кодексу України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень та інших законодавчих актів України» від 11 лютого 2010 р. № 1878-VІ та Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення реалізації прав на нерухоме майно та їх обтяжень при їх державній реєстрації» від 9 грудня 2011 р. № 4152 -VI із 1 січня 2013 року державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також права власності на об’єкти незавершеного будівництва та облік безхазяйного нерухомого майна проводитиме реєстраційна служба Надвірнянського рай­управління юстиції.

Із квітня 2012 року очолює реєстраційну службу Надвірнянського РУЮ та здійснює керівництво її діяльністю начальник Юлія Іванівна Мисюк. До структури реєстраційної служби Надвірнянського районного управління юстиції входить: відділ державної реєстрації актів цивільного стану; відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Надвірнянського РУЮ; спеціаліст, який забезпечує здійснення функцій з легалізації об’єднань громадян.

Реєстраційна служба рай­управління юстиції розташована за адресою:78405, м. Надвірна, вул. Петрушевича, 3-В (2-ий поверх), тел. для довідок: (03475) 2-61-65.

Працюємо: понеділок-четвер – із 8-ї до 17.15 год.; п’ятниця – із 8-ї до 16-ї год.; обідня перерва – із 12-ї до 13-ї год.; субота та неділя – вихідні.

Юлія МИСЮК,

начальник реєстраційної служби.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!