Газета по-надвірнянськи
 

Табір «Княжа Слава» у лісництві

14 вересня 2012, 12:28 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 902 переглядів

Для дітлахів НМТ «Милосердний Самарянин» літо минуло весело і з приємними враженнями. У школу вони пішли з теплими споминами про табір «Княжа Слава», який відбувся у Річанському лісництві, що в с. Бистриця Надвірнянського держлісгоспу.

Малята опинилися у стародавній Київській Русі і до них прийшов князь Володимир Великий, який розповів про легенду, за якою вони мають прогнати пітьму, що згустилася над країною «Княжа Слава» і віднайти «Книгу мудрості», яка відкриває двері до усіх скарбів світу…

У таборі не обходилося без занять із християнської моралі, бісероплетіня, теренової гри, цікавих ігор та вечірньої ватри, а також танцювальних балів і вечірніх переглядів фільмів.

На «Дні економічної діяльності» кожен спробував себе відчути підприємцем. У таборі з’явилися різноманітні масажні та спа-салони, все­знаюча Аліна Дзебчук розповідала про майбутнє. Слухали живу музику у виконанні Влада Зеленчука і Богдана Кіцелюка. Діяли салони краси, можна було побувати в інтернет-кафе і під’їхати на таксі в будь-яке місце табору. А купували все це – за гроші, які ходять виключно в тій дитячій країні – гривенники. Очолив ярмарок комендант табору Сергій Гриньків.

Нашу країну відвідало багато гостей: батьки, всечесні отці та друзі товариства «Милосердний Самарянин». Та найбажанішими були отець-декан УПЦ КП Олег Траско, якого малята з нетерпінням чекали та друзі товариства Ігор Писклинець і Роман Мажак.

В останню таборову ніч запалала величезна ватра, біля якої вручали грамоти та підбивали підсумки. Кожен отримав певний титул, який заслужив собі протягом 14 днів. Першунами табору стали Станіслав Зеленчук та Евеліна Покусіна, а найкращим вихователем Володимир Бойчук.

Тетяна ГРИНЬКІВ,

генеральний секретар НМТ «Милосердний Самарянин».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!