Газета по-надвірнянськи
 

Цінність у тональності композиції

11 вересня 2012, 10:05 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 795 переглядів

Художниця-початківець Сніжана Нікольська – студентка третього курсу факультету «Образотворче мистецтво» інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

До навчання в університеті Сніжана почала розвивати себе в новому сучасному напрямку мистецтва – графіці. Поштовхом для розвитку особистого індивідуального підходу слугували навчання у Надвірнянській дитячій художній школі у класі викладача Гордійчук М. Д., особистий вплив та підтримка батьків і любов до графіки самої авторки робіт.

Роботи Сніжани висвітлюють сучасну культуру України, наголошують на індивідуальність, розкривають глибокий зміст суті викладеного у роботах, аргументуючи особистий підхід та погляд на життя, охоплюють широкий світогляд індивідума та його особистий погляд на навколишній світ та суспільство.

А ще її твори характеризуються творчим підходом, самовираженістю, власною думкою, індивідуалізмом, композиційним змістом. Цінність робіт визначає динаміка, тональність вираженої композиції, комфортне вираження суті за допомогою ліній, плям, точок.

Творчий доробок заслуговує на схвальні відгуки людей мистецтва, є вагомим внеском у розвиток сучасного образотворчого мистецтва.

Вважаю за потрібне номінувати автора на здобуття районної премії ім. Надії Попович.

Богдан ГУБАЛЬ,

заслужений діяч мистецтв України, доцент,

член НСХУ, акредитований член УАА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!