Газета по-надвірнянськи
 

У районі створено «мобільний соціальний офіс»

11 вересня 2012, 09:56 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 703 переглядів

З метою здійснення виїзного обслуговування населення щодо забезпечення реалізації державної політики соціального захисту, надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання в районі створено «мобільний соціальний офіс».

У його роботі беруть участь представники управління праці та соціального захисту населення РДА, управління Пенсійного фонду, райцентру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг), служби у справах дітей РДА.

Під час виїзду у населенні пункти представники згаданого офісу проводитимуть співбесіди із жителями, допомагатимуть в оформленні заяви та документів для призначення різних видів державних допомог, роз’яснюватимуть законодавство про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття, пенсійне законодавство, про підстави надання дитині статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування тощо.

Таке виїзне обслуговування здійснюється за графіком, який формують за зверненнями громадян та відповідними заявами сільських/селищних голів. Інформація про дні і години виїзного обслуговування «мобільним соціальним офісом» буде розміщуватись у приміщенні сільської/селищної ради за місцем обслуговування.

Андрій КРЕХОВЕЦЬКИЙ,

начальник управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!