Газета по-надвірнянськи
 

Україномовних видань у цьому році стало більше на 165%

11 вересня 2012, 09:58 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 691 переглядів

Уряд підтримує розвиток книговидавництва в Україні, зокрема, видання книг українською мовою. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров.

«Зараз багато говорять про те, що нібито у нас утискається українська мова. Однак я дуже добре знаю реальну ситуацію за останні 10 років і можу абсолютно чітко сказати, що тільки за роки роботи Уряду Віктора Януковича і зараз, коли я очолюю Уряд, на розвиток української культури виділяються кошти в рази більше, ніж за час роботи всіх самих націоналістичних урядів. У 2012 році, порівняно з 2011 роком, зростання тиражу україномовних видань становить 165% », – сказав Микола Азаров. Він також додав, що в 2012 році, якщо порівнювати з минулим роком, удвічі збільшився тираж художньої літератури.

За його словами, у поточному році надруковано рекордну кількість книг – 16 мільйонів (разом із підручниками), з них приблизно половина – українською мовою. «Це мало. На кожного жителя України припадає одна третина книги, але одночасно це вдвічі більше, ніж у 2011 році », – зазначив Прем’єр-міністр.

Тетяна ГРИНІШАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!