Газета по-надвірнянськи
 

Увага! Діти на дорозі

14 вересня 2012, 12:33 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 991 переглядів

Із 20 серпня на території Прикарпаття стартував Всеукраїнський конкурс-рейд «Увага! Діти на дорозі», спрямований на відновлення навичок, пов`язаних із безпечною поведінкою юних учасників дорожнього руху на вулицях і дорогах, а також адаптацію школярів до транспортного середовища в місцях постійного проживання і навчання.

Працівники ДАІ інспектують освітні установи з організації навчання дітей навичкам безпечної поведінки на дорозі, взяли участь у проведенні серпневих педагогічних радах щодо стану із попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в освітніх установах, організовують виступи на батьківських зборах із питань попередження правопорушень серед неповнолітніх і перевіряють експлуатаційний стан вулично-дорожньої мережі та технічних засобів.

Під час свята Першого дзвоника виставляли додаткові пости ДАІ в місцях розташування загальноосвітніх закладів. У школах проведуть Єдині уроки з безпеки дорожнього руху, а для дошкільнят – театралізовані свята із залученням юних інспекторів руху шкільних загонів області.

Шановні водії! Державтоінспекція Прикарпаття переконливо просить вас бути гранично уважними на дорогах, особливо при проїзді поблизу шкіл, у місцях, де встановлений знак «Діти», у районі зупинок громадського транспорту, поблизу житлових мікрорайонів, місць масового відпочинку.

Шановні дорослі, батьки! Щодня нагадуйте дітям про необхідність дотримання Правил руху, про небезпеки на дорозі. Не залишайте дітей без нагляду на вулиці, не дозволяйте їм гратися поблизу проїжджої частини. Позначте дітям безпечний маршрут до школи і додому!

Бажаємо Вам щасливих і безпечних доріг!

Василь ГАДЖЕГА,

старший інспектор Надвірнянського ВДАІ,

капітан міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!