Газета по-надвірнянськи
 

Вельми вдячні за нелегку працю

14 вересня 2012, 12:45 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 1,095 переглядів

У неділю, 9-го вересня своє професійне свято відзначили працівники газової, нафтової і нафтопереробної промисловості. Саме ті, котрі працюють на гірських вершинах Довбушанки і Микуличина, обслуговують інші нафтогазоносні родовища Надвірнянського нафтопромислового району. Та їх освоєння розпочинається із розвідки і виявлення нових родовищ. Це свято і для працівників переробної промисловості, котрі працюють, щоб у наших домівках завжди було тепло і затишно. У цей день ми повинні гідно пошанувати кожного нафтовика і висловити їм найщиріші слова вдячності і подяки.

Начальник НГВУ Володимир Чуприна вітає учасників святкового зібрання у клубі «Нафтовик»

А в минулу п’ятницю у клубі «Нафтовик» НГВУ «Надвірнанафтогаз» зібралися багато сивочолих і ще молодих нафтовиків, котрі кожного дня виконують нелегку працю. Та у цей день вони вислухали напутні слова від керівництва. Перед урочистостями голова громадської організації «Інститут історії Надвірнянського нафтопромислового району» Ігор Гузійчук і член координаційної ради цієї організації Ігор Темех презентували проект майбутнього Музею історії Надвірнянського нафтопромислового району. Усі присутні змогли оцінити високий рівень виконання макета нафтового шиба 19 ст. У планах – ще багато проектів і напрацювань. І всі вони неодмінно будуть втілені у життя.

Керівники району Володимир Калічко і Василь Попович оглядають експозиції майбутнього музею

Керівники районної влади Володимир Калічко і Василь Попович відзначили важливість задуму і його втілення щодо створення нафтового Музею. Бо саме він може стати візитівкою Надвірнянщини і привернути увагу до нашого Карпатського нафтового краю разом з іншими пам`ятками історії і культури – Пнівським замком, Соборами, костелом, історичними будівлями. Музей, який створюють, уже має зацікавити учнів шкіл, ліцеїв, профтехучилища, коледжу як наочний засіб нелегкої праці наших попередників в освоєнні карпатських надр. І в цьому ще раз є чималий внесок і заслуга керівника підприємства Володимира Чуприни та його однодумців із громадської організації «Інститут історії Надвірнянського нафтопромислового району».

Начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна мовив, що цей рік трудової біографії не був простим. – Та долаючи усі проблеми і негаразди наш колектив зумів виконати поставлені завдання. Ми виконали планові показники із видобутку нафти і газу. Добре попрацювали усі основні цехи і структурні підрозділи. Власними силами ми здали в експлуатацію ряд об’єктів. Зараз на Микуличинському нафтовому родовищі будуємо два стратегічні об’єкти – газліфтну компресорну станцію і службово-побутовий комплекс. Приємно визнавати те, що керівництво ПАТ «Укр­нафта» високо цінує працю НГВУ «Надвірнанафтогаз» і у зв’язку із професійним святом виплатило премію, а ветеранам-нафтовикам – матеріальну допомогу. Шановні працівники і ветерани, – звернувся Володимир Чуприна, – нехай професійне свято додасть Вам наснаги, сил для завтрашнього дня, добробуту, злагоди і благополуччя.

Директор департаменту будівництва та науково-технічної політики ПАТ «Укрнафта» Володимир Троценко побажав нафтовикам Божого благословення, міцного здоров`я, сімейного щастя, добробуту, здійснення мрій, а НГВУ «Надвірнанафтогаз» – нових інвестицій у капітальне будівництво і модернізацію виробництва. – Хотілося, щоб цей рік став для нас переломним. Впроваджується нова технологія буріння, закладено великі кошти для модернізації виробництва. Одним із таких об’єктів є газліфтна компресорна станція. Вона повинна послужити стабілізації в об’ємах видобутку нафти і газу та їх приросту. Зараз активно проходить модернізація і відновлення заводів, у наступному році працюватимемо над модернізацією Пасічнянського виробництва Долинського газопереробного заводу. Почесною відзнакою 3-го ступеня НАК «Нафтогаз України» нагородили оператора із добування нафти і газу Михайла Коцька, а почесною грамотою НАК «Нафтогаз України» електрогазо­зварника Івана Гаврилюка.

Начальник департаменту ПАТ «Укрнафта» Володимир Троценко вручає посвідчення Заслуженого працівника ПАТ «Укрнафта» Богданові Боднарчуку

Почесного звання Заслужений працівник ПАТ «Укрнафта» удостоїли водія автотранспортних засобів Богдана Боднарчука, «Відмінниками праці ПАТ «Укрнафта» стали – майстер Петро Сухоручко, слюсар із ремонту автомобілів Михайло Дунець, електрогазо­зварники Дмитро Янцюк і Ярослав Томин. Окремих працівників ПАТ «Укрнафта» нагородили ще грамотами і годинниками.

Начальник департаменту промисловості та інфраструктури ОДА Павло Аврамченко акцентував на тому, що праця нафтовиків є дуже важливою, бо від них залежить енергетична самостійність України. Від імені ОДА нагородив медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» головного інженера, першого заступника начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Олександра Велкого й інженера першої категорії Валерія Чепікова.

У світлинах – мить трудова

Привітали нафтовиків зі святом і заслали найщиріші вітання в їхні домівки голови РДА Володимир Калічко і районної ради Василь Попович. Володимир Калічко, зокрема, зазначив, що саме НГВУ «Надвірнанафтогаз» є платформою для економіки Надвірнянщини, а Василь Попович побажав, щоб і надалі співпраця із громадою продовжувалася. Міський голова Зіновій Андрійович відзначив добру традицію разом святкувати День міста і день працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості. – Розвивалася нафтова промисловість, і так розросталося і наше місто.

Спів «Золотого руна» – як новинка мистецького обрію

У пісні молодіє серце ветеранське

У той день багатьом працівникам вручили грамоти й медалі від обласної, районної і міської влади. Неабияк потішили своїми виступами танцювальний колектив працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз (кер. Богдан Лавринович, директор будинку культури Наталія Байдак), тріо «Ягілочка», чоловічий квартет «Легіт» (кер. Віктор Чудновський), новостворений гурт «Золоте руно» (кер. Володимир Кепещук). Неабияк потішив спів хору ветеранів праці НГВУ «Надвірнанафтогаз» і соліста Василя Микитюка. Високий рівень виконання продемонстрував і «Цвіт любові», в який входять заслужена артистка України Ольга Молодій, Юрій Партика, Віктор Чудновський і Наталія Байдак. Співали для нафтовиків Христина Яцук, Юрій Яремчук, Надія Шекеряк, Василь Мельникович, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ірина Шабан, гурт «Ватаги». Нафтовики гідно зустріли свято і хочеться їм побажати і далі працювати на благо України, Прикарпаття і рідної Надвірнянщини.

Василь ІВАСЮК (текст)
Світлини
Івана ГРИДЖУКА, Василя ІВАСЮКА «Народна Воля»
Романа ГЛОДАНА

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!