Газета по-надвірнянськи
 

Відпочинкові реколекції у гірській Поляниці

14 вересня 2012, 12:27 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 829 переглядів

Нещодавно з Благословення Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколая Сімкайла благодійний фонд «Карітас-Надвірна», продовжуючи традицію, започатковану блаженної пам’яті отцем-мітратом Григорієм Сімкайлом, організував відпочинкові реколекції для 45 малозабезпечених дітей та дітей із кризових сімей у с. Поляниця.

У такій гарній місцині діти не тільки насолоджувалися чистим повітрям та чудесними краєвидами, що перепліталися з цікавими забавами та естафетами, організованими вихователями-аніматорами із Бережан, але також завдяки священикам Пнівського та Надвірнянського деканатів і сестер НДМ із м. Надвірна мали можливість отримати реколекційні науки на тему «Я і Святі Тайни в повсякденному житті».

Особливо дякуємо побожній християнській родині Юрію та Світлані Соловчукам та їхнім дітям за надане безкоштовне проживання та харчування і бажаємо їм многих і благих літ.

Подбали про сирітський портфелик

Отець Андрій Будзак вручає портфелики директорові Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Петрові Маланюку

У рамках акції «Сирітський портфелик», що проходила та території Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, благодійний фонд «Карітас-Надвірна» за підтримки вірних та духовенства Надвірнянського і Пнівського деканатів придбав 80 портфеликів та шкільне приладдя для потребуючих дітей цих двох деканатів і м. Надвірна. Вірні протягом місяця вкидали пожертви у спеціально підготовлені скриньки, за кошти яких власне і куплені шкільні портфелики та канцтовари і роздані по школах згідно із зібраними коштами на кожній парафії.

БФ «Карітас-Надвірна» та ощасливлені діти складають щиру подяку священнослужителям та вірним Надвірнянського і Пнівського деканатів за отриману допомогу.

Андрій БУДЗАК,

директор благодійного фонду «Карітас-Надвірна».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!