Газета по-надвірнянськи
 

Я за пенсією на пошту!

11 вересня 2012, 09:55 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 703 переглядів

Протягом багатьох років Укрпошта надає послугу з виплати та доставки грошових виплат різним категоріям жителів. Ця функція покладена на підприємство державою і дуже важлива в соціальному сенсі. Особливо це стосується громадян похилого віку, людей з обмеженими можливостями, матерів із маленькими дітьми і жителів із так званих депресивних районів. Особлива тема для обговорення – це виплата пенсії на пошті.

Весь сегмент пенсіонерів можна умовно поділити на дві групи. І група – пенсіонери, які отримують пенсію понад 10 років. ІІ група – «новоспечені» пенсіонери, адаптовані до банківських правил, банкоматів та карток.

Так уже ведеться, що нині пересічний пенсіонер дещо обмежений у своїх можливостях як фізичних, так і фінансових. Досягнувши пенсійного віку, людина полишає активний спосіб життя та інколи відчуває дефіцит спілкування. Банки пропонують начебто розширений спектр послуг для пенсіонерів. Але пенсіонери зі стажем прекрасно знають, що листоноша, який приносить пенсію, дає не тільки гроші, а може й хліба принести, газети, просто розповісти останні новини. Історично склалося, що листоноша виконує соціальну функцію. На відміну від листоноші банківський працівник має чітко окреслені межі своєї діяльності, тож від нього чогось більшого не варто чекати. Також слід зауважити, що не кожен пенсіонер має сили дійти до відділення банку або найближчого банкомату за умови, що він розташований поблизу. А що вже казати про банки, віддалені територіально?

Пенсіонери, яких обслуговують у поштовому відділенні, отримують ряд переваг. Важливим фактором є наявність розгалуженої мережі відділень поштового зв’язку, тому послугою охоплені всі населені пункти України. Для обслуговування жителів найвіддаленіших куточків України функціонують пересувні відділення поштового зв’язку. Перевагою пошти перед банками також є безкоштовна для клієнта доставка, причому кожен споживач може обрати зручну для нього форму обслуговування – у відділення поштового зв’язку чи вдома. Доставка пенсії до квартири – найзручніший спосіб отримання грошей, що позбавляє клієнта необхідності йти до банку, шукати банкомат, стояти в черзі.

Додатковою перевагою обслуговування на пошті є те, що разом з отриманням пенсії клієнт може скористатися певним переліком послуг, зокрема, оформити передплату на періодичні видання, у т. ч. і на районну газету «Народна Воля», відправити кореспонденцію, оплатити комунальні послуги, придбати товари народного споживання тощо.

Ці незаперечні переваги Укрпошти часом змушують наших конкурентів з надання послуги діяти не завжди прийнятними методами.

Не зайвим буде нагадати, що особа, яка досягла пенсійного віку, має право отримувати пенсію у відділенні зв’язку за місцем проживання. У випадку, коли пенсію отримують у банку і виявили бажання повернутися до послуг пошти, особа має цілком законне право перевестися на обслуговування у поштовому відділенні. Для цього Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання та подати заяву щодо переведення нарахування пенсії для одержання у відділенні поштового зв’язку з доставкою додому або безпосередньо в касі.

Центр поштового зв`язку 4 Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!