Газета по-надвірнянськи
 

Як повідомити про нещасний випадок на виробництві

25 вересня 2012, 11:58 | Рубрика: Влада, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

У разі настання на виробництві нещасного випадку роботодавець зобов’язаний повідомити про це відповідні державні органи, зокрема, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. За порушення цієї вимоги передбачено відповідальність згідно зі ст. 1654 КУпАП. Якщо роботодавець зробить це несвоєчасно або взагалі не повідомить Фонд про нещасний випадок, потерпілі не зможуть вчасно отримати належну їм соціальну, медичну та матеріальну допомогу.

 Відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1232 від 30.11.2011року, роботодавець у разі одержання інформації про нещасний випадок зобов’язаний протягом од­нієї години передати з використанням засобів зв’язку та протягом доби на паперових носіях повідомлення про нещасний випадок.

У разі групового нещасного випадку, випадку зі смертельним наслідком, випадку смерті або зникнення працівника під час виконання трудових (посадових) обов’язків роботодавець зобов’язаний протягом однієї години повідомити з використанням засобів зв’язку та протягом трьох годин подати на паперовому носії.

Робочі номери телефонів відділення Фонду: 2-92-65; 098-741-75-13; 095-546-76-05.

Ганна ГУТИН,

начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!