Газета по-надвірнянськи
 

Яке ж село найспортивніше?

14 вересня 2012, 12:23 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 846 переглядів

На свято Незалежності у Парищі відбувся фінал сільських спортивних ігор на «Краще спортивне село Надвірнянського району». Організатори спортивного дійства – районна організація ФСТ «Колос» (гол. Василь Масевич) і відділ у справах сім`ї, молоді та спорту РДА (нач. Тарас Вінтоняк). Його учасники – спортсмени Тисменичан, Саджавки, Зеленої і Парища, які і приймали у себе змагання. Переможцем у командному заліку стала команда Саджавки, яка захищатиме честь Надвірнянщини на обласних змаганнях на «Краще спортивне село».

Кубок за перемогу у спартакіаді серед депутатів сільських,  селищних і міської рад відправився у Парище

Програма змагань включала у себе волейбол, міні-футбол, настільний теніс, підняття гирі, перетягування линви, шахи і шашки. У волейболі першою стала команда Тисменичан, міні-футболі і перетягуванні линви – Парище. Ці змагання є традиційними й у цьому році вони присвячені Дням Державного Прапора і Незалежності. Мета – надання певного поштовху розвиткові спорту у селах.

Активному спортінструктору Іванові Ткачуку із Тисменичан – грамота

Саджавка – найспортивніше село

– Хотілося би відзначити команду Парище, – розповів голова районної організації ФСТ «Колос» Василь Масевич, – за гостинний прийом і толерантність. Від імені спортсменів висловлюю щиру вдячність сільському голові Василеві Магдичу, директорові Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколі Левицькому, учасникам художньої самодіяльності за змістовну концертну програму. Одним із цьогорічних нововведень стало проведення змагань із волейболу змішано (у команді на майданчику повинна бути жінка). Непогано показали себе на зональних змаганнях команди Гвозда, Пнів`я і Делятина.

Наступне змагання проведуть до 70-річчя УПА, яке святкуватимуть на свято Покрови, 14 жовтня.

Честь нашого району на обласних змаганнях захищатиме команда Саджавки і я хочу побажати їй високих результатів і перемоги, – зазначив Василь Масевич.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!