Газета по-надвірнянськи
 

За конструктивний настрій

25 вересня 2012, 13:05 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 744 переглядів

Відповідальна позиція депутатського корпусу не дозволить зробити вибори чинником дестабілізації суспільства. Про це з трибуни Верховної Ради у вівторок, 18 вересня, заявив народний депутат, Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Ефремов.

«Чим лише не лякають наших людей перед виборами: інфляцією, падінням національної валюти й іншими катастрофами», – відзначив депутат. У той же час він запевнив, що виборча кампанія не зупинить життя в країні. «Економіка і національна валюта збережуть стабільність і прогнозованість. Ми заклали міцний фундамент продовольчої безпеки наступного року», – підкреслив Олександр Ефремов.

На його думку, гарантією успішного вирішення завдань, що стоять перед країною, є й ефективна робота парламенту. «Сподіваюся, що відповідальна позиція депутатського корпусу не дозволить зробити вибори чинником дестабілізації суспільства. Ми зобов’язані гідно завершити історію шостого і передати новому скликанню той конструктивний настрій, якого загальними зусиллями досягли за минулі два роки», – додав політик.

Він також відзначив, що виборче законодавство збудоване таким чином, що фальсифікувати підсумки виборів практично неможливо. «Наступне наше завдання – забезпечити проведення чесної і прозорої виборчої кампанії з дотриманням всіх демократичних стандартів. Ні у кого не повинно бути сумнівів у легітимності результату виборів. Адже від їх підсумків залежить напрям подальшого розвитку країни, її авторитет на міжнародному рівні», – підсумував Голова фракції ПР у Верховній Раді.

Тетяна ГРИНІШАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!