Газета по-надвірнянськи
 

Заклик до демократичних, чесних і прозорих виборів

28 вересня 2012, 14:47 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 843 переглядів

Минулого тижня за ініціативою голови районної ради Василя Поповича (голови райорганізації політичної партії «Фронт Змін») зорганізували «круглий стіл» представників тих політичних партій, які обрані і працюють в органах місцевого самоврядування нашого району.

Зібралися, щоб обговорити поточну передвиборну ситуацію у Надвірнянщині, зокрема, керівники райорганізацій ПП «Наша Україна» Володимир Іванчук, КУН – Микола Андрейчук, Соціалістичної партії – Анатолій Бичковський, НРУ – Володимир Павлюх, представники УНП – Мирон Струк, Партії зелених України – Людмила Кравчук, Народної патрії України (В. Литвина) – Ігор Білоган. Як уточнив Василь Попович, із 19 запрошених політичних сил Надвірнянщини з`явилися тільки вісім, решта через різні причини – відсутні.

– Передвиборний процес на теренах району, у порівнянні з іншими, відбувається більш-менш толерантно, без взаємних серйозних образ та звинувачень, – зазначив Василь Попович. – І якщо впродовж цього періоду виникатимуть непорозуміння та порушення, треба збиратися знову і спільно шукати домовленості.

Він ознайомив присутніх із підготовленим Меморандумом про проведення чесних виборів у районі. Документ складається із 9-ти пунктів, в яких закладені основні принципи підготовки і проведення виборчої кампанії-2012. В його обоворенні взяли участь: Володимир Павлюх, який, підтримуючи Меморандум, висловив думку про загрозу фальсифікації виборів «зверху», і засумнівався, що вони будуть чесними; Микола Андрейчук та Володимир Іванчук наголосили, що Меморандум – на часі і має право на життя, а тому з ним варто ознайомитися й іншим політичним партіям у районі. Позитивну позицію в підтримці документу висловили також Анатолій Бичковський, Мирон Струк та інші учасники «круглого столу». Вирішено із текстом Меморандуму ознайомити й решту представників політичних сил, щоб остаточно визначитися з його підписанням.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!