- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Заклик до демократичних, чесних і прозорих виборів

Posted By Модератор On 28.09.2012 @ 14:47 In Політика | No Comments

Минулого тижня за ініціативою голови районної ради Василя Поповича (голови райорганізації політичної партії «Фронт Змін») зорганізували «круглий стіл» представників тих політичних партій, які обрані і працюють в органах місцевого самоврядування нашого району.

Зібралися, щоб обговорити поточну передвиборну ситуацію у Надвірнянщині, зокрема, керівники райорганізацій ПП «Наша Україна» Володимир Іванчук, КУН – Микола Андрейчук, Соціалістичної партії – Анатолій Бичковський, НРУ – Володимир Павлюх, представники УНП – Мирон Струк, Партії зелених України – Людмила Кравчук, Народної патрії України (В. Литвина) – Ігор Білоган. Як уточнив Василь Попович, із 19 запрошених політичних сил Надвірнянщини з`явилися тільки вісім, решта через різні причини – відсутні.

– Передвиборний процес на теренах району, у порівнянні з іншими, відбувається більш-менш толерантно, без взаємних серйозних образ та звинувачень, – зазначив Василь Попович. – І якщо впродовж цього періоду виникатимуть непорозуміння та порушення, треба збиратися знову і спільно шукати домовленості.

Він ознайомив присутніх із підготовленим Меморандумом про проведення чесних виборів у районі. Документ складається із 9-ти пунктів, в яких закладені основні принципи підготовки і проведення виборчої кампанії-2012. В його обоворенні взяли участь: Володимир Павлюх, який, підтримуючи Меморандум, висловив думку про загрозу фальсифікації виборів «зверху», і засумнівався, що вони будуть чесними; Микола Андрейчук та Володимир Іванчук наголосили, що Меморандум – на часі і має право на життя, а тому з ним варто ознайомитися й іншим політичним партіям у районі. Позитивну позицію в підтримці документу висловили також Анатолій Бичковський, Мирон Струк та інші учасники «круглого столу». Вирішено із текстом Меморандуму ознайомити й решту представників політичних сил, щоб остаточно визначитися з його підписанням.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/09/zaklyk-do-demokratychnyh-chesnyh-i-prozoryh-vyboriv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.