Газета по-надвірнянськи
 

Звітність через Інтернет – швидко та ефективно

25 вересня 2012, 11:57 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 626 переглядів

Одним із головних напрямків роботи податкової служби сьогодні є впровадження новітніх технологій із виконання податкових зобов`язань шляхом надання платником податків звітності в електронному вигляді.

Сьогодні платники податків мають можливість подавати податкову звітність до органів державної податкової служби в електронному форматі за допомогою засобів телекомунікаційного зв`язку. Консультація щодо процедури оформлення договору та сам процес подання звітності засобами Інтернет-зв`язку – у Центрі обслуговування платників податків за адресою:78405, м. Надвірна, вул. Визволення, 2, ДПІ у Надвірнянському районі та за тел. 2-52-66.

Свідоцтва платника ПДВ – через Інтернет

Процедура отримання свідоцтва платника ПДВ стане повністю електронною. Новий сервіс уже проходить випробовування. Це дозволить не просто прискорити процедуру видачі свідоцтва, але й повністю прибере з процедури людський фактор. Для отримання свідоцтва  платнику достатньо мати  вихід у мережу Інтернет. При цьому відвідувати податкову інспекцію, як раніше, йому не обов`язково. Це скоротить накладні витрати та зекономить платникові чимало часу. Від платника вимагатиметься лише сумлінне виконання своїх податкових зобов`язань, щоб відповідати критеріям  платника ПДВ.

До уваги платників податку на додану вартість

Обов`язок щодо нарахування та сплати податкових зобов`язань із податку на додану вартість в особи, яка підлягає обов`язковій реєстрації як платник ПДВ, але не подала відповідну заяву в установлені терміни, виникає з дня, наступного за граничним днем подання заяви. Тобто, такий обов`язок настає із 11 числа календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вперше досягнуто загального обсягу оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг понад 300 тис. грн. При цьому, якщо останній день строку подання заяви  припадає на вихідний, святковий або неробочий день, то такий обов`язок виникає із другого за вихідним, святковим або неробочим днем (п. 183.6 ст.183  Розділу V Податкового кодексу України).

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!