Газета по-надвірнянськи
 

40 літ – на ниві культури

19 жовтня 2012, 16:07 | Рубрика: Духовність, Культура, Свята Версія для друку Версія для друку 721 переглядів

Так, чотири десятки швидкоплинних років присвятив своїй улюбленій справі завідувач Чорноославського клубу Петро Стефурак.

У жовтні 1972-го йому довірили саме цю ділянку роботи. І з того часу він – незмінний господар у цьому закладі культури. Освіту за фахом здобув уже під час роботи, навчаючись у Калуському культурно-освітньому училищі.

Спогадів за 40 літ – чимало. Але найбільш пам`ятні 1990-ті роки, коли на світанку Незалежності України у Києві та у східних областях пропагували народну пісню.

Не без гордості розповідає про народний аматорський пошуково-дослідницький фольклорний гурт «Біла криниця», який створив ще разом із колишнім сільським головою Дмитром Вертипорохом. Нині цей колектив під керівництвом Галини Щерб`юк набув широкого визнання у Прикарпатті. Він нагороджений дипломом ІІ ст. на цьогорічному Гуцульському фестивалі у Верховині.

Одна із активних учасниць колективу Ганна Крайлюк очолює любительське об`єднання «Ославчанка» і створила у клубі музей старожитностей, який став скарбничкою традицій і самобутності села.

Запорукою успіху Петро Стефурак вважає співпрацю із сільською радою, школою, бібліотекою. Він – член виконкому сільської ради.

Тепер у клубі триває поточний ремонт. Це посприяє в організації змістовного дозвілля чорноославчан.

Віриться, що Петро Стефурак і надалі уміло й професійно керуватиме сільським клубом і краяни ще не раз відчують насолоду від мистецького таланту чорноославчан.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!