Газета по-надвірнянськи
 

Бронзовий успіх «Надвірняночки»

5 жовтня 2012, 10:55 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 737 переглядів

Наприкінці вересня на стадіоні «Колос» у Городенці відбувся міжобласний кубок із футболу серед команд дівчат на призи Городенківської ДЮСШ ФСТ «Колос» «Золота осінь». У першому матчі «Надвірняночка» розійшлася миром із буковинськими футболістками команди «Надія». У другому не залишили ніяких шансів сваричівським дівчатам з ДЮСШ. Перемогу з рахунком 3:0 забезпечили влучні удари Христини Зорійчук, Романни Лукач та кращого гравця команди у той день Тетяни Лайщук, яку відзначили цінним подарунком. В останньому матчі на останніх хвилинах пропустили прикрий гол від команди-господаря «Колосок» й у підсумку посіли третє місце.

Надвірнянську команду нагородили кубком і грамотою, а гравців – медалями та солодощами. Як зазначив головний тренер «надвірняночок» Богдан Пинчук, поряд із такими гравцями як Василина Ткачук, Христина Семенюк, Яна Тріщук, Мар`яна Попович, Христина Зорійчук, Вікторія Красілич, які вже не перший рік виступають за надвірнянську команду, у колектив влились нові спортсменки, які вперше захищали честь нашого міста та району. Це дівчата із Чорного Потоку Мирослава Шовгенюк, Мар`яна Дячук, Марія Ільків, із Цуцилова Романна Лукач й Олександра Федюк та із Черника Сніжана Осташук.

Гравці ЖФК «Надвірняночка» висловлюють щиру вдячність за неодноразову підтримку Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу.

Прес-служба ЖФК «Надвірняночка».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!