Газета по-надвірнянськи
 

Єднання – запорука успішності реформ

19 жовтня 2012, 16:09 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 718 переглядів

– Існує три найважливіших умови для успішного завершення реформ. Безперечно, це умова стабільності. Адже, якщо суспільство буде знаходитися в протистояннях, то ніякі інновації, ніякі європейські стандарти не зможуть ефективно функціонувати. Всі якісні зміни можливі тільки через єднання, – зазначив народний депутат України Юрій Мірошниченко. – У нас є прекрасний приклад того, як у ХХ столітті Європа почала об’єднуватися, шукати спільне, створювати нові стандарти громадського життя. І нам, громадянам України, потрібно робити те ж саме. Ми повинні бачити те, що нас об’єднує і в політиці, і в економічному житті, і в громадянських ініціативах, а не шукати те, що нас роз’єднує.

За словами політика, другою умовою успішного завершення реформ є наступність. Протягом усіх років незалежності України в ті історичні моменти, коли змінювалася влада в державі, багато початих попередниками ініціатив просто відкидалися. І таким чином ми втрачали той багаж досягнень, який був напрацьований. Третьою умовою є боротьба з корупцією. Адже, на думку парламентарія, вона буде тягнути нас назад, у минуле, і не давати можливості зробити крок вперед.

Реформи, впроваджувані Президентом і його командою, побудовані на принципах прозорості та конкурентоспроможності. Саме тому ці три умови – стабільність, спадкоємність і запобігання корупційної діяльності – найважливіші для успішного завершення реформ.

Тетяна ГРИНІШАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!