Газета по-надвірнянськи
 

«ЕКОНЕТ – мережа економічного розвитку слаборозвиненої транскордонної території»

19 жовтня 2012, 15:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,271 переглядів

 

З квітня 2012р. в Івано-Франківській області розпочато реалізацію проекту «ЕКОНЕТ – мережа економічного розвитку слаборозвиненої транскордонної території» (ECONET – Economical Development Network for Underdeveloped Cross Border Area №HUSKROUA/1001/052) Програма прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Метою проекту є підтримка економічного розвитку в Івано-Франківській області та повіті Марамуреш, розвиток інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу, а також підтримка економічного розвитку слаборозвинених районів прикордонних регіонів шляхом надання спеціалізованих послуг з розвитку бізнесу та людських ресурсів.

Головним партнером проекту є місцева рада м. Сейнь, повіт Марамуреш, Румунія. В Івано-Франківській області виконавцями проекту є такі організації:

- Громадська організація «Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності (МСКІ)», м.Івано-Франківськ

- Громадська організація «Центр підтримки економічного розвитку Калущини», м. Калуш

- Громадська організація «Фонд підтримки підприємництва Надвірнянщини», м.Надвірна.

В Румунії партнерами проекту є:

- Місцева рада Леордіна, повіт Марамуреш, Румунія

- Місцева рада Копалнік Манаштир, повіт Марамуреш, Румунія

- Громадська організація «Центр сталого розвитку Грінтін», м.Бая Маре, Румунія.

Бенефіціаром проекту є Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

За сприяння асоційованих партнерів, а саме: головного управління економіки Івано-Франківської ОДА; селищної ради смт. Войнилів Калуського району, сільської ради с. Зелена Надвірнянського району в рамках проекту виконуватимуть такі завдання:

- Створення центрів розвитку сільського підприємництва та мережі ЕКОНЕТ

- Навчально-консультаційний компонент: підприємництво, менеджмент

- Розробка місцевих стратегій розвитку бізнесу

- Українсько-румунські бізнес-зустрічі

- Надання інформації для суб’єктів підприємницької діяльності про доступ до фінансових ресурсів та кредитування бізнесу.

Заплановані заходи реалізовуватимуть до листопада 2013 р.

У рамках проекту оголошено набір на навчальну програму у 2012 р.

Запрошуємо підприємців та бажаючих започаткувати або розширити власний бізнес у сільських громадах, взяти участь у навчальних заходах румунсько-українського проекту «ЕКОНЕТ – мережа економічного розвитку слаборозвиненої транскордонної території». Навчання проводитиметься в Івано-Франківську та області, а також у Румунії, повіт Марамуреш. Пріоритетні цільові громади:

- смт.Войнилів Калуського району; Калуський район,

- с. Зелена Надвірнянського району; Надвірнянський район,

- Івано-Франківська область.

Назва тренінгу

Тривалість (дні)

Дати (орієнтовні)

Місце проведення

1 Стратегічне бізнес-планування

5

Жовтень 2012 р.

Україна

2 Менеджмент організації

5

Листопад 2012 р.

Україна

3 Управління ризиками

5

Грудень 2012 р.

Україна

4 Англійська мова для бізнесу

5

17-21 жовтня 2012 р.

Румунія

5

Листопад 2012 р.

Україна

5 Проектний менеджмент

3

Грудень 2012 р.

Румунія

3

Грудень 2012 р.

Україна

Участь у тренінгах – безкоштовна.

Проект забезпечує транспорт, проживання та харчування під час тренінгів у Румунії. Кількість учасників у тренінгах у Румунії обмежена – 5 осіб у кожному заході.

Для реєстрації просимо звертатись за телефоном: (0342) 55-20-22, контактна особа А. Фурда.

 

——————————-

Проект «ЕКОНЕТ – мережа економічного розвитку слаборозвиненої транскордонної території» виконується в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013» (www.huskroua-cbc.net) та співфінансування Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства. Загальна мета програми полягає в активізації і поглибленні співробітництва в екологічній, соціальній та економічній сфері між Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями України та прилеглих територій Угорщини, Румунії та Словаччини.

——————————-

Ця публікація підготовлена за сприяння Європейського союзу. Зміст цієї публікації є відповідальністю тільки партнер проекту ГО «Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності (МСКІ)» та не може використовуватися для відображення поглядів Європейського Союзу.

Адреса партнера проекту: ГО «Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності (МСКІ)», вул. Дністровська26, м.Івано-Франківськ, Україна. Тел. (0342) 55-20-22.

 ——————————-

Європейський Союз складається 27-ма Державами-учасниками, які вирішили поступово об’єднати свої ноу-хау, ресурси та долі. Разом, протягом періоду розширення в 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії і сталого розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та свободи особистостей. Європейський Союз ділиться своїми досягненнями та цінностями з країнами і людьми за ме­жами його кордону.

Європейська Комісія є виконавчим органом ЄС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!