Газета по-надвірнянськи
 

Керівництво Опольського воєводства надіслало Олександру Сичу подячного листа

5 жовтня 2012, 11:19 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 773 переглядів

Голова сеймику Опольського воєводства Богуслав Вєрдак та маршалок Опольського воєводства Юзеф Себеста надіслали на ім’я голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича подячного листа, в якому висловили вдячність обласній раді та її керівництву за запрошення й організацію візиту офіційної делегації Опольського воєводства до Івано-Франківської області протягом 20-23 вересня 2012 року.

 Як відзначається у листі, офіційна делегація Опольського воєводства протягом перебування в нашій області одержала можливість вкотре переконатися в гостинності Прикарпатського краю, його багатих культурних та фольклорних традиціях, туристичній привабливості, ознайомитися з господарським розвитком та соціально-економічними можливостями області, досвідом самоврядування місцевих громад.

Нагадаємо, що протягом перебування на Прикарпатті офіційна делегація Опольського воєводства зустрілася із керівниками області Олександром Сичем та Михайлом Вишиванюком, відвідала Івано-Франківську центральну міську клінічну лікарню, побувала на фестивалі «смачний Спас» і ХХ Гуцульському фестивалі у Верховині, зустрілася із представниками польських національно-культурних товариств та поклала квіти до пам’ятника жертвам польської інтелігенції, розстріляної нацистами у павліському лісі, що біля с. Рибного Тисменицького району. Окрім того, в рамках офіційного візиту відбулося спільне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального природокористування, рекреації та розвитку туризму та комісії співпраці із закородом та промоції регіону сеймику Опольського воєводства.

Прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!