Газета по-надвірнянськи
 

Найкраща данина пам`яті

12 жовтня 2012, 11:57 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 754 переглядів

На черговій нараді при заступникові голови РДА Богдані Ковалюк за участі керівників структурних підрозділів РДА, представників органів місцевого самоврядування та громадськості району обговорили заходи з відзначення у районі 70-ї річниці створення УПА.

Богдана Ковалюк наголосила, зокрема, на значущості цієї історичної дати, на важливості усіх запланованих заходів, для реалізації яких вимагається спільність у діях влади на місцях та громадськості.

Селищним та сільським головам рекомендовано впорядкувати всі пам`ятні місця та прилеглі до них території, зокрема, Верхньомайданському сільському голові – впорядкувати символічну могилу на місці бою сотні «Чайки». Окремі доручення адресовані Надвірнянському міському голові, керівникам відділів РДА, установ та організацій району.

* * *

Загалом усі жовтневі дні пройдуть у районі під знаком ювілею славної УПА. Широкий цикл урочистостей охоплює заходи і після 14 жовтня. Приміром, уже наступного тижня передбачено провести огляд-конкурс патріотичної пісні серед шкіл району. А ще напередодні старшокласники Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 разом із класними керівниками і директором Петром Маланюком відвідали криївку «Грома» на горі Березовачка у с. Зелена.

Вивчення історії націона­льно-визвольних звитяг УПА, підтримка патріотичного духу і формування національної свідомості – найкраща данина пам`яті славетним борцям за самостійну Україну.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!