- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Найкраща данина пам`яті

Posted By Модератор On 12.10.2012 @ 11:57 In Духовність | No Comments

На черговій нараді при заступникові голови РДА Богдані Ковалюк за участі керівників структурних підрозділів РДА, представників органів місцевого самоврядування та громадськості району обговорили заходи з відзначення у районі 70-ї річниці створення УПА.

Богдана Ковалюк наголосила, зокрема, на значущості цієї історичної дати, на важливості усіх запланованих заходів, для реалізації яких вимагається спільність у діях влади на місцях та громадськості.

Селищним та сільським головам рекомендовано впорядкувати всі пам`ятні місця та прилеглі до них території, зокрема, Верхньомайданському сільському голові – впорядкувати символічну могилу на місці бою сотні «Чайки». Окремі доручення адресовані Надвірнянському міському голові, керівникам відділів РДА, установ та організацій району.

* * *

Загалом усі жовтневі дні пройдуть у районі під знаком ювілею славної УПА. Широкий цикл урочистостей охоплює заходи і після 14 жовтня. Приміром, уже наступного тижня передбачено провести огляд-конкурс патріотичної пісні серед шкіл району. А ще напередодні старшокласники Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 разом із класними керівниками і директором Петром Маланюком відвідали криївку «Грома» на горі Березовачка у с. Зелена.

Вивчення історії націона­льно-визвольних звитяг УПА, підтримка патріотичного духу і формування національної свідомості – найкраща данина пам`яті славетним борцям за самостійну Україну.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/10/najkrascha-danyna-pamyati/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.