Газета по-надвірнянськи
 

Найсильніші – битківчани

19 жовтня 2012, 15:53 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 694 переглядів

Минулого тижня завершилися чергові змагання із міні-футболу серед дитячих команд району. Відкриту першість Надвірної традиційно проводить районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко) за сприяння спортивного клубу «Карпати-Надвірна» (голова ради клубу Іван Тимінський). У змаганнях взяли участь 8 команд.

До півфіналу вийшло чотири колективи, але особливої боротьби у них не вийшло. Надвірнянські «Карпати» і ФК «Битків» були сильнішими за своїх опонентів.

У грі за третє місце точилася досить рівна боротьба, і волосівська команда перемогла Гаврилівку з рахунком 3:1. Фінальний свисток арбітра у грі за перше місце зафіксував нелегку перемогу команди ФК «Битків» із рахунком 2:1, вони дуже чітко і грамотно відіграли у захисті.

Нагородили команди голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко, головний суддя змагань Сергій Пошивайло та адміністратор інтернет-сайту «Футбол Надвірнянщини» Олександр Тищенко.

За зайняте четверте місце грамотами відзначили гравців гаврилівської «Ниви» (тренер Ігор Зеленюк), бронзові медалі та дипломи отримали міні-футболісти із волосівської «Дружби» (тренер Петро Гродзіцький). Фіналісти турніру – надвірнянські «Карпати» (капітан Микола Сахарчук) заохочені срібними медалями та дипломами. А найбільше нагород у переможців – ФК «Битків» (капітан Віталій Максим`юк), які крім золотих медалей та дипломів першого ступеня ще й отримали футбольний м`яч та кубок переможців.

Організатори висловили подяку директору ПП «ПоліКРОК» Анатолію Косовану за виготовлення поліграфічної продукції.

Прес-служба районної  федерації міні-футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!