Газета по-надвірнянськи
 

Обласна рада вирішила створити тимчасову контрольну комісію, яка стежитиме за дотриманням виборчого законодавства

5 жовтня 2012, 11:18 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 733 переглядів

Рішення про це з ініціативи голови обласної ради було прийняте на третьому пленарному засіданні сімнадцятої сесії, яке відбулося 28 вересня 2012 року.

Як відзначив Олександр Сич, потреба створення тимчасової контрольної комісії обласної ради зі сприяння у підготовці та проведенні виборів народних депутатів України обумовлена тотальним маніпулюванням виборчого законодавства, що уже сьогодні спостерігається на теренах Прикарпаття.

Прикладів цього, за словами депутатів, безліч: порушення при жеребкуванні членів дільничих виборчих комісій, блюзнірські матеріали проти кандидатів у народні депутати України, пропаганда сексуальних збочень, наркотиків, відсутність вихідних даних на агітаційній продукції, непрямий підкуп виборців тощо.

«Тотальні махінації виявлено практично у всіх виборчих округах… Уже є справи в судах…», – відзначив Олександр Сич.

На порушеннях, що здійснюються в процесі виборчої кампанії, під час обговорення серед інших закцентували увагу й Степан Волковецький, Ярослав Єфімчук, Олександр Левицький, Василь Попович, Юрій Романюк.

Взяти до уваги окреслені депутатами факти передвиборчих махінацій голова обласної ради попросив присутніх на сесії іноземних спостерігачів.

Відтак, одним із своїх першочергових завдань тимчасова контрольна комісія обласної ради матиме фіксувати різноманітні факти порушення виборчого законодавства та апелювати до представників правоохоронних органів з метою належного реагування на них.

Головою комісії обраний Дронь Анатолій Борисович.

За результатами своєї роботи тимчасова контрольної комісія обласної ради зі сприяння у підготовці та проведенні виборів народних депутатів України підготує звіт й представить його на сесії обласної ради.

Прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!