Газета по-надвірнянськи
 

Олег ТЯГНИБОК та Арсеній ЯЦЕНЮК закликали виборців в/о № 87 із центром у Надвірній підтримати на виборах єдиного кандидата від опозиції «свободівця» Манолія ПІЦУРЯКА

26 жовтня 2012, 11:52 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 716 переглядів

Нині, коли чинна влада докладає максимум зусиль, аби не допустити «Свободу» і її представників до парламенту, провідні українські політики, громадські діячі та інтелігенція звертаються до виборців в/о № 87 з центром у Надвірній із закликом підтримати на виборах єдиного кандидата від опозиції «свободівця» Манолія Піцуряка.

Олег ТЯГНИБОКлідер Всеукраїнського обєднання «Свобода»: «Манолій Піцуряк один із найкращих претендентів на депутатський мандат, професіонал високого рівня, досвідчений політик, який достойно представлятиме Прикарпаття у найвищому законодавчому органі влади. Свого часу він двічі перемагав вибори до обласної ради, отримавши максимальну кількість голосів виборців, порівняно з іншими колегами-депутатами».

Арсеній ЯЦЕНЮКголова ради обєднаної опозиції ВО «Батьківщина»: «Об’єднана опозиція «Батьківщина» й «Свобода» узгодили єдиних кандидатів від опозиції в усіх мажоритарних округах. В окрузі №87 таким кандидатом є Манолій Піцуряк. Він поставив свій підпис під політичною угодою про створення коаліції демократичних сил у майбутньому парламенті. А це означає, що Манолій Піцуряк взяв на себе зобов’язання увійти до демократичної більшості й голосувати за імпічмент президента Януковича й скасування антиукраїнського закону про мови Колесніченка-Ківалова.

Зі «Свободою» ми йдемо на вибори окремими партійними списками, бо маємо ідеологічні відмінності. При цьому у нас є 10 пунктів, які об’єднують нас і за які ми спільно голосуватимемо у Верховній Раді – починаючи з ухвалення законів про відповідальність президента й депутатів і закінчуючи економічними й соціальними документами, що змінять життя українців на краще, встановлять справедливість і законність у країні. Саме тому для нас важливо, щоб Манолія Піцуряка підтримали люди й віддали за нього свій голос. На рахунку кожен депутатський багнет, що здатен дати бій антинародному режиму Януковича».

Олександр СИЧчільник Прикарпатської «Свободи», голова обласної ради: «Кандидатові до парламенту має бути притаманно чимало особливих рис. Проте обов’язковими є три засадничі, зокрема, це бути політично стійким (не стати «тушкою» і не піддаватися ні на погрози, ні на купівлю, коли йде мова про принципові українські цінності і принципову політичну позицію); бути професіоналом, надаватися до законотворення; вміти захищати інтереси виборців і свого краю. Таким є Манолій Піцуряк, який нині є надзвичайно досвідченим політиком, активним депутатом обласної ради, професіоналом, котрий не на теоретичному, а на базовому практичному рівні знає, що таке охорона здоров’я. У мене не має сумніву в тому, що Манолій Піцуряк завдяки своїм людським і професійним якостям гідний того, аби бути депутатом Верховної Ради, а, ставши ним, принесе велику користь не тільки фракції ВО «Свобода», не тільки патріотичній більшості, а й загалом українському державо- і правотворенню».

Богдан БЕНЮКнародний артист України, заступник голови ВО «Свобода»: «Манолій Піцуряк є висококваліфікованим фахівцем у своїй медичній царині, який професійно займається охороною здоров’я, як активний депутат обласної ради чимало працює для блага простих людей. Крім цього, він дуже толерантна і добра людина, яка має внутрішнє налаштування на спокій, на врівноваженість, на любов до тих, з ким спілкується. Йому притаманне вміння спілкуватися з людьми, віддавати їм свої добро і любов. Це я відчув, спілкуючись з ним упродовж двох днів, коли ми зустрічалися з виборцями Надвірнянського виборчого округу № 87».

Сергій АДАМОВИЧдоктор історичних наук, депутат обласної ради: «Манолій Васильович Піцуряк для мене є уособленням порядності, працездатності і професійності. В обласній раді він проявив себе як найактивніший депутат, який не втомлюється фахово і мотивовано захищати права людей та відстоювати інтереси краю. У цієї людини поєднуються висока лікарська професійність і активна національна позиція. Одночасно Манолій Васильович є прямим у спілкуванні і нездатним на якісь інтриги чи самозакоханість. Ті, котрі його добре знають, кажуть: «золота людина», а я вірю, що він стане найактивнішим і найефективнішим депутатом Верховної Ради України».

Віктор РОГголовний редактор газети ОУН «Шлях Перемоги», громадський діяч: «Я знаю Манолія Піцуряка як людину порядну і патріотичну. Як фахівця. Він не з’янучарився після зміни влади, не набив власної кишені за рахунок земляків, не змінював політичних переконань залежно від кон’юнктури часу. Це, образно кажучи, людина з хребтом і з совістю.

Я знаю, що Манолій Піцуряк не заплямував свого чесного імені, він ним дорожить і тому не перебіжить у парламенті під тиском чи за гроші до бандитських лав, не стане торгувати інтересами галичан, серед яких його рідні і друзі, не принизить свою гідність задля «лакомства нещасного». Заздрю його виборцям, бо вони дійсно мають шанс обрати достойного.

Такого не залякаєш, не обдуриш і не купиш. Такий потрібен у Верховній Раді. Такий потрібен землякам. Він свій. Такий не зрадить. І так вважаю не я один. Манолій Піцуряк – єдиноправильний вибір!»

Нестор СЕРЕДЮКдоктор медичних наук, професор Івано-Франківського державного медичного університету, академік, знаний на Прикарпатті (і не тільки) кардіолог: «Манолія Піцуряка я знаю понад 30 років. Він очолив Солотвинську районну лікарню тоді, коли вона була в занепаді – хворі не мали що їсти, а лікуватися не було чим. Проте Манолій Піцуряк зумів у ті важкі часи зробити все для того, аби люди мали найкращу медичну опіку в районі, людям стало легше на душі, нарешті, крига скресла. Я думаю, що якби він став депутатом Верховної Ради, то зміг би чимало зробити для наших бідних хворих людей, які так потребують медичної допомоги…

Був я в нього і вдома, знаю його родину. Дві його доньки навчалися в нашому медичному університеті – відмінниці навчання, кращі з кращих студентів, які нині стали лікарями-практиками і мають велику популярність серед хворих і медичних працівників. Я знаю його дружину, він хороший сім’янин. Отже, гадаю, що саме такі люди, як Манолій Піцуряк, потрібні нам у парламенті.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!