Газета по-надвірнянськи
 

Подбайте про безпеку дорожнього руху

5 жовтня 2012, 11:07 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 756 переглядів

Із 1 по 31 жовтня у державі триватиме комплекс заходів із безпеки дорожнього руху. Його головна мета – реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху на пасажирському автотранспорті.

Працівники ДАІ в декілька етапів проведуть додаткові перевірки технічного стану пасажирських автотранспортних засобів, особливо тих, які використовують для перевезень дітей і пасажирів. Інспекторський склад дорожньо-патрульної служби проводитиме цілеспрямований нагляд за дотриманням водіями транспортних засобів, пішоходами і пасажирами Правил дорожнього руху: швидкісного режиму руху, використання водіями та пасажирами ременів безпеки тощо.

В автотранспортних підприємствах, колективах різних установ та організацій співробітники Державтоінспекції проведуть бесіди та зустрічі із залученням представників ЗМІ, роздадуть інформаційні листівки, в яких йтиметься про важливість дотримання виконання вимог Правил дорожнього руху.

Олексій ЄРОФЄЄВ,

старший державтоінспектор ВДАІ Надвірнянського райвідділу УМВС, майор міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!