- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Подбайте про безпеку дорожнього руху

Posted By Модератор On 05.10.2012 @ 11:07 In Здоров`я | No Comments

Із 1 по 31 жовтня у державі триватиме комплекс заходів із безпеки дорожнього руху. Його головна мета – реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху на пасажирському автотранспорті.

Працівники ДАІ в декілька етапів проведуть додаткові перевірки технічного стану пасажирських автотранспортних засобів, особливо тих, які використовують для перевезень дітей і пасажирів. Інспекторський склад дорожньо-патрульної служби проводитиме цілеспрямований нагляд за дотриманням водіями транспортних засобів, пішоходами і пасажирами Правил дорожнього руху: швидкісного режиму руху, використання водіями та пасажирами ременів безпеки тощо.

В автотранспортних підприємствах, колективах різних установ та організацій співробітники Державтоінспекції проведуть бесіди та зустрічі із залученням представників ЗМІ, роздадуть інформаційні листівки, в яких йтиметься про важливість дотримання виконання вимог Правил дорожнього руху.

Олексій ЄРОФЄЄВ,

старший державтоінспектор ВДАІ Надвірнянського райвідділу УМВС, майор міліції.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/10/podbajte-pro-bezpeku-dorozhnoho-ruhu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.