- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Посвята в учителі у Ланчині

Posted By Модератор On 12.10.2012 @ 11:45 In Духовність | No Comments

В актовому залі Ланчинського центру дитячої та юнацької творчості відбулася традиційна щорічна посвята в учителі випускників вишів Івано-Франківська, Чернівців, Косова.

[1]

Їм на все життя запам`ятається посвята в учителі

Багаторічний директор цієї позашкільної навчальної установи Ярослава Недашківська вручила пам`ятні подарунки та оригінальні посвідчення керівника гуртка Вік­торії Іванішак, Мирославі Півторак, Інні Білінкевич, Руслані Гонтарук, Надії Франчук, Іванні Гусак, Любові Захарчук, Ігореві Белдику та Русланові Василишину, а також вручила десяток грамот кращим працівникам за багаторічну сумлінну працю та успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління.

Привітальну частину цього свята вона розпочала власними поетичними рядками:

Хай осінь дарує вам квіти,// А доля добро на віки.// І я вам бажаю здоров`я,// Від щирого серця завжди.

Від групи молодих спеціалістів зі словом подяки виступив керівник шашко-шахового гуртка Ігор Белдик. А вже відома й за межами Ланчина керівник танцювального гуртка «Сонечко» Уляна Тимінська – переможець міжнародних, всеукраїнських, обласних і районних галузевих конкурсів розповіла про дивосвіт хореографічного мистецтва. Також подякувала керівництву районної ради за десятиденну відпочинкову путівку до Польщі. Правда, й тут юні ланчинці танцювали. У місті Оструда хлопчики й дівчатка з-над Прута на «біс» під зливу оплесків виконували танцювальні номери «Гопак» і «Польку».

Молодих наставників, які опановують секрети гуртків «Різьби по дереву», «Юний художник», «Друзів природи», «Умілі руки», «Вироби з тіста», «Туристичний», приїхали привітати вокальний ансамбль «Калинонька» (кер. Василь Менів) та керівник літературної студії «Паросток» Ганна Дем`янчук із Добротова, які діють під патронатом Ланчинського ЦДЮТ.

Василь ЛЕВИЦЬКИЙ,

член Національної спілки журналістів України.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/10/posvyata-v-uchyteli-u-lanchyni/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/10/IMG_7743.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.