Газета по-надвірнянськи
 

Про додаток ОК до Декларації

26 жовтня 2012, 11:39 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 893 переглядів

Змінами, внесеними Законом України від 5 липня 2012 р. № 5083-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв`язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» із п. 152.3 ст. 152 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. № 2755-VI виключено абзаци другий і третій, відповідно до яких платники податку на прибуток підприємств повинні були подавати разом із податковою декларацією з податку на прибуток додаток ОК з переліком доходів та витрат у розрізі контрагентів-платників єдиного податку. Отже, починаючи зі звітного (податкового) періоду – три квартали ц. р. згаданий додаток подавати не потрібно. Довідки за тел. 2-21-79.

«Гаряча лінія» в ДПІ

У вівторок, 30 жовтня 2012 р. із 11-ї до 12-ї год. за тел. 2-48-64 – із заступником начальника ДПІ у Надвірнянському районі Пліщук Оксаною Миколаївною на тему «Застосування положень Податкового кодексу в обчисленні та адмініструванні податків СПД-юридичних осіб. Подання звітності в електронному вигляді. Мета створення та функціонування Центру обслуговування платників податків».

Лібералізуймо податкову політику

Шановні представники бізнесу та громадськості! Просимо взяти активну участь в обговоренні програми лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється на виконання доручення Президента України.

 Програма лібералізації, детальна інформація про що розміщена на єдиному веб-порталі ДПС України (www.sts.gov.ua), має створити сприятливіші умови для ведення в країні підприємницької діяльності, запропонувати конкретні заходи із вирішення проблемних питань у процесі адміністрування податків та зборів.

Свої пропозиції та зауваження залишайте на єдиному веб-порталі ДПС України або у спеціальній скриньці в ДПІ у Надвірнянському районі.

Отримайте електронні ключі

ДПА України безкоштовно видає посилені сертифікати відкритих ключів. Для цього необхідно звернутися до Представництва в Івано-Франківській області, яке знаходиться у приміщенні ДПІ в м. Івано-Франківську на вул. Незалежності, 20, каб. 110; тел.(0342) 77-19-05.

Для його отримання необхідно подати: заповнену та підписану заяву на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразка; паспорт або копію паспорта заявника (копії 1-4 сторінок), засвідчену підписом власника; копію облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера ДРФО).

Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчують підписом фізичної особи (підписом фізичної особи-підприємця та його печаткою, у разі її наявності), а також підписом уповноваженої АЦСК ІДД ДПС, якій пред`являють копії разом з оригіналами.

Працівники ДПІ в Надвірнянському районі консультують як заповнити документи для отримання безкоштовних ключів електронного цифрового підпису у Центрі з обслуговування податків. Довідки щодо отримання ключів – за тел. 2-90-57.

Відділ інформатизації та обліку платників податків ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!