Газета по-надвірнянськи
 

Про рекультивацію земель

12 жовтня 2012, 11:49 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 1,059 переглядів

У цьому розпорядженні РДА від 3 жовтня 2012 року 268, зареєстрованому в районному управлінні юстиції 9 жовтня 2012 р. 9/217, йдеться, що відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 52 Закону України «Про охорону землі», статті 36 Закону України «Про землеустрій», статей 17, 166 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Кодексу України «Про надра» утворено комісію з прийому-передачі рекультивованих земель у Надвірнянському районі (голова – заступник голови РДА Володимир Гурей) та затверджено Положення щодо рекультивації порушених земель у Надвірнянському районі.

Координує роботу щодо виконання розпорядження головний відповідальний виконавець – управління Держкомзему у Надвірнянському районі (І. Перович).

Положення встановлює порядок виконання підприємствами, організаціями і установами рекультивації порушених земель та передачі їх землекористувачам для подальшого використання. Воно обов’язкове для підприємств, організацій і установ незалежно від форм власності, які розробляють родовища корисних копалин, проводять вишукувальні, будівельні та інші роботи, що пов’язані з порушенням ґрунтового шару, та виконують рекультивацію.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!