Газета по-надвірнянськи
 

Пишаємося армією ліцеїстів

12 жовтня 2012, 11:57 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 764 переглядів

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день крім величного релігійного свята відзначаємо День українського козацтва та 70-у річницю утворення Української Повстанської Армії. Створена в день Пресвятої Покрови армія стала справедливою відповіддю на репресії сталінського та фашистського режимів, втіленням прагнення нашого народу до свободи та незалежності.

У цей день в історії Надвірної заснований Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат, який знаходиться у нашому місті з 2008 року. Повсякденне життя та діяльність ліцею немислиме без тісної співпраці з Надвірнянською міською радою. Завдяки керівникові Миколі Мартинюку та педагогічному колективу ліцеїсти завжди беруть участь в урочистостях на території міста. Вже традиційною є участь юних ліцеїстів у відзначенні Дня міста Надвірна. Особлива вдячність за участь у цьогорічному представленні та освяченні Прапора територіальної громади міста Надвірна.

Напередодні відзначення Дня українського козацтва та 70-ї річниці створення УПА бажаю майбутнім захисникам держави поваги до військової служби та професії офіцера, високих моральних якостей та дисциплінованості, збереження славних традицій Українського козацтва, Січового стрілецтва, вояків Української Повстанської Армії.

Надвірнянська громада пишається своєю армією молодих ліцеїстів, які завжди готові стати на захист рідної держави.

Нехай свято Покрови стане для нас усіх національним Днем пам’яті, геройського чину та слави українського війська!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!