Газета по-надвірнянськи
 

Що може бути дорожчим від дитини?

19 жовтня 2012, 15:45 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 762 переглядів

Наші діти – Кіселюк Софія із Заріччя (діагноз – вроджене помутніння рогівки правого ока), Микола Бенюк із смт. Битків (діагноз – омертвіння кінцівок) та Вікторія Гончарик із с. Білі Ослави (діагноз – пухлина мозку) – зараз потребують негайного хірургічного втручання, яке дасть нам надію на їхнє виздоровлення.

Наші діти вже давно є нашим болем і нашою боротьбою. Але ми зі своїми проблемами, на щастя, залишилися не самі, хоча це й рідкісно у наш час.

Нещодавно для наших дітей Надвірнянська районна державна адміністрація з ініціативи її голови Володимира Калічка провела акцію «Подаруй дитині майбутнє», під час якої добрі люди зібрали для нас 15400 грн. Це вагома частка коштів, яка допоможе нам вчасно зробити операції і надіятися на успіх.

Тому ми від усього серця сьогодні дякуємо голові РДА Володимирові Калічку за його уважне ставлення до конкретних проблем конкретних дітей, за реальну допомогу, а не лише за добрі слова підтримки. Ця людина заслуговує бути керівником району, тому ми бажаємо йому здоров`я, щастя і Божої допомоги на кожному кроці.Дякуємо також і всім іншим добрим людям, які долучилися до акції. Хай Бог віддасть Вам усім сторицею!

З повагою та вдячністю

батьки дітей: Кіселюки Михайло та Світлана, Гончарики Микола

та Галина, Бенюк Ольга – тітка Миколки Бенюка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!