Газета по-надвірнянськи
 

Слава і героїзм УПА – вічні

12 жовтня 2012, 11:50 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 840 переглядів

Минають роки, але люди свято бережуть пам’ять про героїчне минуле, національні традиції, передають їх новим поколінням. Цей день – створення УПА – став днем єднання і шани людей різного віку, виявом солідарності їхніх бажань, яскравою демонстрацією патріотизму земляків. Уже минуло 70 років з того часу, а їх слава та героїзм живуть і по сьогодні. Ми пишаємось своїми дідами та прадідами, які боролись і віддали життя за Україну.

Історія Української Повстанської Армії золотими літерами вписана в історію України. Вона вела справед­ливу визвольну боротьбу проти жорстоких тиранічних режимів світу. Пролита кров вояків УПА.Сини України. Українські повстанці. Вони вмирали, як герої, а останніми їхніми словами були: «За тебе, свята Україно!»

Дорогі ветерани націона­льно-визвольних змагань! Сьогодні ми висловлюємо вдячність оборонцям рідної землі, вшановуємо світлу пам’ять полеглих у жорстоких боях. Україна ніколи не забуде про цей величний подвиг звитяжного старшого покоління, яке переконливо довело, що любов до Батьківщини та національна єдність роблять нас нездоланними.

Ви й понині є активними учасниками всіх суспільних процесів, справжнім взірцем для молоді, вчите нас цінувати мир, розбудовувати Соборну Українську державу. Низький Вам уклін, честь і слава. Зичимо усім міцного здоров’я, душевного тепла, добробуту та щасливого довголіття.

Тетяна ГРИНІШАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!