Газета по-надвірнянськи
 

Слово про ювілярку

12 жовтня 2012, 11:47 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 811 переглядів

Далекого 1955 року після закінчення Львівського нафтопромислового технікуму на Битківський нафтовий промисел приїхала 18-річна дівчина – Парасковія Зима. Почала працювати оператором з обладнання. Невдовзі її призначають на посаду майстра з автоматизації виробничих процесів, а згодом – інженером відділу кадрів із побутових питань. Але найкраще Парасковія Євстахіївна проявила свої ділові якості, коли її призначили начальником відділу комплектації і постачання НГВУ «Надвірнанафтогаз». Багато хто із працівників НГВУ скептично сприйняли це призначення жінки на чисто чоловічу посаду. Але енергійна, небагатослівна, ввічлива П. Є. Зима довела, що зайняла посаду цілком заслужено і стала, мабуть, найкращим начальником відділу за останні десятиліття.

І на заслуженому відпочинку Парасковія Євстахіївна відчуває радість життя, повна сил і бажання творити добро

За сумлінне ставлення до своїх обов’язків, активну громадську діяльність нагороджена медаллю «За трудову доблесть».

На заслужений відпочинок вийшла у 1997 р., та її невичерпна енергія шукає собі застосування. Коли розпочалось будівництво православного храму в м. Надвірна, Парасковія Євстахіївна бере найактивнішу участь в організації робіт з його спорудження. 2007-го створюють Раду ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз» і Парасковію Євстахіївну обирають заступником голови ради. Вона бере на себе найтяжчу ділянку роботи – культмасову. За період із 2007-2012 рр. її зусиллями для ветеранів організовано 12 екскурсійних поїздок (Хотинська фортеця, м. Кам’янець-Подільський, заповідник «Козацькі могили», Почаївська Лавра, Долина нарцисів, Мукачівський замок та нші визначні місця), 14 поїздок в Івано-Франківський драмтеатр і ще багато культурно-масових заходів, за що ветерани НГВУ постійно висловлюють їй свою вдячність. Завдяки організаторським здібностям Парасковії Зими ветерани НГВУ повсякчас долучаються до громадського життя підприємства.

Мирон ЗІНЯК,

голова ради ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз».

 ————————————–

Адміністрація, профком, Рада ветеранів

НГВУ «Надвірнанафтогаз»

щиро вітають

Парасковію Євстахіївну

із 75-річним ювілеєм.

Хай будуть для Вас увага і квіти

Хай радують Вас онуки і діти

Хай буде здоровя, достаток, наснага

І вічная для Вас любов і повага.

Вельмишановна Парасковіє Євстахіївно Зима!

Щиросердечно вітаю Вас із поважним жіночим ювілеєм.

Зичу Вам доброго і міцного здоров`я, довгих літ життя і благополуччя.

Знаю Вас, як здібного і висококваліфікованого спеціаліста, активну громадську діячку НГВУ «Надвірнанафтогаз», сердечну і щиру людину. Будьте такою повсякчас.

З нагоди Вашого ювілею від щирої душі вітаю і бажаю усіх благ Вашій сім`ї і близьким.

Із сердечною повагою

Яків КОРШУН,

колишній начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз», м. Москва.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!