- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Служити із честю, повернутися з гордістю

Posted By Модератор On 05.10.2012 @ 11:07 In Влада | No Comments

Саме такі побажання адресувала майбутнім воїнам мати призовника Наталія Добринюк.

Уже традиційні для краян урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України відбулися минулої п`ятниці в районному будинку культури. Сюди призовники прийшли зі своїми батьками, друзями, коханими. У залі їх вітально стрічали патріотичними мелодіями. Концертне дійство вміло координувала неперевершена ведуча усіх мистецьких заходів Галина Чуревич. А подивитися і послухати уже завтрашнім захисникам держави було дійно що. Для них щиро відкривали свої серця одержимо закохані в пісню, танець і слово: оксамитовий голос краю Віктор Чудновський, великий майстер-мастак з виконання гуморесок національних письменників-сатириків Андрійко Насадюк, хореографічний дует у складі Анастасії Приймак і Василя Синоверського та всі їхні ровесники зі школи танцю Олени Здольник – ансамбль «Горянка», талановита виконавиця із насичено колоритним голосом Марічка Петруняк, дебютанти (на проводах до армії) зворушливо романтичні Богдана Кінаш та сестри Людмила і Христина Пастернак.

І в цю мистецьку канву змістовно вливалися виступи завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату РДА Ярослава Кінаша, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ігоря Сере­дюка, заступника військового комісара Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного військкомату майора Михайла Дохторова. Повернутися додому живими і здоровими. Відчувати відповідальність за довірену службу в незалежній Україні та застосовувати зброю тільки з навчальною метою побажали молодим рекрутам старші наставники.

* * *

Як поінформував заступник військового комісара Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК Михайло Дохторов, перша команда, сформована із 60 призовників, відправиться на строкову військову службу уже через тиждень. Останнього місяця осені таких відправок буде три. Загалом на об`єднаний РВК доведено завдання відправити 100 юнаків із Надвірнянщини, Богородчанщини та Яремчанщини. – Зокрема, із Надвірнянського району відібрано 109 ідеально здорових хлопців, – зазначив М. Дохторов, – які мають бажання служити в армії. Обласна призовна комісія призначила в команди 60 осіб, які відповідають усім критеріям служби у війську. Службу проходитимуть у Сухопутних військах, куди входить армійська авіація (у народі кажуть ВДВ, десантники). Більше визначити не можуть, оскільки наряд уже виконаний – 41 солдат із Богородчанського району і Яремчанської міської ради, уточнив військовий офіцер. За словами Михайла Дохторова, хто хоче служити і вже визначений, не втратить свого шансу, бо буде ще весняний призов… Тобто молоді здорові юнаки ще приміряють на себе солдатську шинель. А осінній цьогорічний призов, що розпочався 1 жовтня, триватиме до 30 листопада.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/10/sluzhyty-iz-chestyu-povernutysya-z-hordistyu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.