Газета по-надвірнянськи
 

Степанові Федоришину – 70 літ

26 жовтня 2012, 11:40 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 794 переглядів

Цієї неділі, 28 жовтня, вагомий ювілей відзначає заступник голови ради ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз», заслужений працівник промисловості України Степан Миколайович ФЕДОРИШИН.

Народився наш ювіляр у гірській промисловій Пасічній. Тут, у рідному селі, розпочав свою трудову діяльність робітником нафтопромислу. Освіту здобув у Львівському політехнічному інституті, після закінчення якого уже назавжди пов`язав свою долю з нафтогазовою промисловістю. Начальник цеху з видобутку нафти й газу № 1 (ЦДНГ-1), заступник головного інженера НГВУ з охорони праці, головний геолог-заступник начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» – такий шлях зростання і становлення Степана Федоришина. Із 1996 по 2003 роки Степан Миколайович – уже член-кореспондент Української національної геологічної академії, очолював державну екзаменаційну комісію Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу зі спеціальності «Геологія нафти і газу».

Працьовита, комунікабельна і приємна у спілкуванні людина, гарний сім`янин і веселий компанійський приятель – це все про Степана Федоришина, який, досконало справляючись із професійними обов`язками, брав якнайактивнішу участь і в громадському житті підприємства. А разом з тим намагався ніколи не зрадити своєму хоббі – риболовлі.

Із порядним, солідним, життєво вагомим і славним ювілеєм, Друже!

Мирон ЗІНЯК,

голова ради ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз».

 *******************************

Адміністрація, профком, рада ветеранів

НГВУ «Надвірнанафтогаз»

щиро вітають

Степана Миколайовича ФЕДОРИШИНА

із 70-річним ювілеєм.

Бажаємо, щоб доля дарувала

В осіннім сонці весняне тепло,

Щоб Ваша молода душа співала,

А для печалі місця не було.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!