Газета по-надвірнянськи
 

«Свобода» має пройти до парламенту, інакше пропадуть усі віддані опозиції голоси

19 жовтня 2012, 16:16 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 827 переглядів

Сьогодні, коли режим Януковича докладає всіх зусиль, аби не допустити «Свободу» до парламенту, інтелігенція, громадські діячі та політики, які навіть не належать до ВО «Свобода», звертаються до українців із закликом підтримати на виборах Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Мирослав Симчичлегендарний сотенний УПА, політвязень, який понад 32 роки провів у тюрмах і концтаборах: «Я бачу тільки одну партію, яка має ідею побудови Української держави, – це «Свобода». Людей, які дбають про свою країну і борються за неї, завжди було мало. Але якщо ми їх будемо підтримувати, вони зростуть і зроблять нашу державу такою, за яку боролися століттями – від Київської Русі до визвольної боротьби УПА і до нині».

Народний депутат України 6-го скликання, член ВО «Батьківщина» Юрій Гнаткевич: «Якщо «Батьківщина» чи «УДАР» отримають на кілька мандатів менше, великою бідою для України це не стане, але якщо «Свободу» «притримають» – це стане трагедією для всієї опозиції, а, отже, для всієї української національної перспективи».

Народний депутат України, «польовий командир» помаранчевого Майдану Володимир Філенко: «Україна опинилася на останній межі, і дуже важливо, щоб у парламенті було хоча би півсотні ідейно вмотивованих людей, які точно стануть горою за Україну. «Свободівці» будуть захищати Україну».

Міністр економіки опозиційного уряду, фаховий економіст, народний депутат Олександр Бондар: «Якщо «Свобода» не проходить до Верховної Ради за списком – про жодну опозиційну більшість говорити не можна, не буде навіть 150 голосів, аби заблокувати зміни до Конституції».

Почесний президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Вячеслав Брюховецький в інтерв’ю «Голосу Америки» зазначає, що голосуватиме за «Свободу»: «Це буде структурована партія, яка не буде перебігати із одної партії в іншу. Така партія повинна бути для противаги Партії регіонів».

Член ВО «Батьківщина» народний депутат Анатолій Гриценко: «Тягнибок точно не проголосує за обрання Януковича в парламенті, за ринок земель і не піде на те, щоби президента залишити недоторканним («Газета по-українськи»).

Письменники-перекладачі, лауреати літпремії ім. Рильського Сергій Борщевський, Олег Жупанський, Олекса Логвиненко, Віктор Шовкун та Юрій Попсуєнко: «Ми віримо, що депутати-«свободівці» не зганьблять себе політичним «тушкуванням» і не переводитимуть національні багатства в офшори. Звертаємося до своїх читачів: якщо ви вірите нам як письменникам, замисліться, будь ласка, що спонукало нас цей вибір зробити».

Відомий мовознавець, автор підручників з української мови, перекладач, лауреат Премії імені Б.Грінченка, заслужений діяч науки і техніки України Іван Ющук: «Багато хто хоче потрапити у Верховну Раду, але більшість – з меркантильних міркувань. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» таких міркувань не має. Цими людьми рухає почуття патріотизму, відповідальності – перед українцями насамперед».

Президент Історичного клубу «Холодний Яр», редактор газети «Незборима нація», лауреат літературної премії ім. Михайла Стельмаха Роман Коваль: «Кожен українець, який хоче жити в українській Україні, а не в Малоросії, повинен віддати голос за «Свободу».

Сьогодні треба не тиху і скромну опозицію, а буйну і справедливу у своїй агресивності до ворогів Українського народу».

Письменники, видавці, громадські діячі Віталій та Дмитро Капранови: «Ми хочемо, щоб у парламенті з’явився український спецназ і ми сподіваємося, що таким спецназом може стати «Свобода».

Народний депутат України 4-го та 5-го скликань, член Президії української всесвітньої координаційної ради Євген Гірник: «Свобода» нині – центр кристалізації й опору українства, а затим – і його наступу. Люди, які об’єдналися навколо «Свободи», вже довели, що вони можуть зупинити ворогів України. Лише проходження «Свободи» до парламенту може дати результат, дійсно перспективний для України».

Поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч, Герой України Дмитро Павличко: «У нас сьогодні не опоненти, а вороги, які хочуть потоптати українську державність. Бо той, хто забирає від нас церкву, мову, то значить – забирає землю. Бо мова – це земля, це територія, це душа, це минуле і це майбутнє наше. Тому я буду чекати голосу «Свободи», я буду вітати «Свободу» в нашому парламенті. Я хочу, щоб вона там була. І я звертаюся до людей, які мене чують, – голосуйте за «Свободу!».

Ройовий УПА Фотій Володимирський напередодні 70-ї річниці Української повстанської армії зазначив: «Ми, упівці, боролися проти поневолювачів України – большевиків, німців, поляків, мадярів. І ми боролися, аби показати світові, що є така нація, яка може мати свою державу. Ми підтримуємо одну націоналістичну партію – «Свободу». Бо вони є націоналісти, а націоналісти для України – це все».

Хто голосує за єдиного кандидата від опозиції у в/о № 87 з центром у Надвірній ПІЦУРЯКА Манолія?

За ПІЦУРЯКА Манолія голосує той, хто розуміє: сьогодні, коли на Україну насувається «рускій мір», коли влада запроваджує кадебістські методи впливу на людей, нищить тисячолітні надбання української нації – її мову та її культуру – націоналістична «Свобода», до якої належить ПІЦУРЯК Манолій, є саме тією політичною силою, котра протистоятиме проявам Руїни до останку, адже вони суперечать системі її поглядів, світоглядних переконань, моральних та духовних цінностей.

За ПІЦУРЯКА Манолія голосує той, хто знає: нині, коли над Україною нависло чорне крило диктатури, не час проводити «політичні експерименти» – голосувати за різноманітних «благодійників», розрекламованих самовисуванців, не перевірених часом і діями. Адже нема певності, що у парламенті вони не стануть тушками і не співпрацюватимуть з Партією регіонів. У цей важкий час, коли Україна опинилася на межі прірви, треба голосувати за ПІЦУРЯКА Манолія, який повністю прогнозований, неодноразово доказав свою відданість нації, українському народові.

За ПІЦУРЯКА Манолія голосує той, хто не злякався зумисне поширюваного міфу, що він не пройде до парламенту, бо «благодійник», який кандидує на цьому ж окрузі, уже купив собі голоси виборців. Сьогодні для кожного українця найстрашніше – це віддати свій голос на вигодовування «тушки» – себто за якогось непевного «благодійника», про якого ніхто достеменно не може сказати, звідки у нього шалені гроші, хто за ним насправді стоїть, і які у нього насправді плани стосовно співпраці з режимом.

За ПІЦУРЯКА Манолія голосує той, хто не піддається зомбуванню непристойно потужної політичної реклами. Хто знає, що безсоромно велика кількість реклами на біл-бордах і на телебаченні – це аж ніяк не ознака того, що кандидат має конкретну програму дій, напрацьований пакет законів, які здатні реально підняти економіку та змінити країну. «Грошові мішки», які страшенно хочуть потрапити у парламент, як правило, наступного дня після виборів забувають про тих, хто за них голосував.

За ПІЦУРЯКА Манолія голосує той, хто розуміє: призначення цієї Верховної Ради, образно кажучи, полягатиме в тому, аби змінити курс корабля, який нині пливе у нікуди. Раз і назавжди покінчити з правлячим совково-олігархічним режимом. Якщо при владі залишаться Янукович і його середовище – ніхто при них не побудує жодної нової економіки, ані «європейського життя», про яке гарно розповідають деякі політики. Не побудує нових доріг, ані народних домів, ані шкіл, ані лікарень. При Януковичі єдине може розвинутися в суспільстві – ракова пухлина безпросвітної Руїни, новітньої совково-олігархічної диктатури, при якій купка людей привласнила всі багатства нації. І власне свободівець ПІЦУРЯК Манолій є таким, рука якого не здригнеться змінити все на користь українців.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!