Газета по-надвірнянськи
 

Тепла школа – здорові діти

26 жовтня 2012, 11:50 | Рубрика: Влада, Економіка, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 984 переглядів

Саме так називався проект, поданий Назавизівською сільською радою на ІІ районний конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Завідувач школи Ганна Стрембецька переконалась, що проблеми Мирненської школи не байдужі голові районної ради Василеві Поповичу (праворуч) і сільському голові Володимирові Гаврилюку

У його рамках у Мирненській ЗОШ І ст. поміняли внутрішні двері. Якість проведених робіт і значну зручність після цього для малих школярів високо оцінили Назавизівський сільський голова Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь Попович і начальник відділу внут­рішньої політики і зв’язків із громадськістю апарату РДА Тарас Дем`янчук. Окрім того, за кошти сільського бюджету у шкільному коридорі замінили дерев`яну підлогу, яка уже місцями прогнила, на сучасну із плитки.

Конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування започатковано районною радою, метою якого є надання певного імпульсу для активізації роботи сільських рад із благоустрою території населених пунктів, розвитку спорту й освіти, вирішення інших проблемних питань у житті територіальних громад. На презентації цього проекту перед гостями і батьками виступили вихованці школи, які надзвичайно потішили усіх піснями і декламуванням віршів. Їхні наставники, ще такі юні вчителі, не змогли стримати сліз.

Це для них і їхніх друзів реалізували проект «Тепла школа – здорові діти»

Голова районної ради Василь Попович подякував батькам і учителям за усі зусилля, докладені для благоустрою цієї школи. – У цій початковій школі дуже зручно, чисто, приємно, світло, і якось по-домашньому затишно. Ці маленькі діточки є нашим майбутнім і ми повинні долучитися до того, щоб їм було комфортно і добре навчатися. Проект «Тепла школа – здорові діти» втілився у життя завдяки спільним зусиллям районної і сільської рад та громади села. Ми разом можемо вирішити будь-які проблеми. Вашу школу треба ставити у приклад іншим освітнім закладам району, – переконаний Василь Попович.

Зі слів подяки розпочав свій виступ начальник відділу внутрішньої політики РДА Тарас Дем`янчук. На його думку, значним є вклад у здійснення проекту сільського голови Володимира Гаврилюка і завідувача школи Ганни Стрембецької, які багато роблять для навчального закладу і докладають неабияких зусиль, щоб школа ставала кращою.

Метою реалізованого проекту «Тепла школа – здорові діти» є забезпечення належних умов для праці учителів і навчання учнів. – Я перед собою і депутатським корпусом Назавизівської сільської ради ставлю як ціль, створення у цих стінах школи майбутнього. Сучасні діти повинні навчатися у гідних умовах, мати достатню матеріально-технічну базу, високий професійний рівень учителів. Коли ми цього не створимо для учнів, вони не зможуть адаптуватися у дорослому житті. А ще дуже важливо, що Мирненська школа отримала хорошу перспективу, бо зараз в ній навчається майже три десятки учнів, хоча декілька років тому навіть ставилося питання про закриття цієї школи. З нинішніми сучасними умовами навчання і побуту довір`я жителів, зокрема, батьків учнів зростає і це дуже приємно і знаково, – переконаний Назавизівський сільський голова Володимир Гаврилюк.

У Мирненській школі ще є багато проблем. Та спільними зусиллями вдасться полагодити дах, замінити підлогу у класах. Бо сільський голова Володимир Гаврилюк вірить, що цього всього реально домогтися спільними зусиллями. А зараз маленький і дружний колектив під керівництвом Ганни Стрембецької дбає, щоб забезпечити комфортне перебування учнів в освітньому закладі. І без ентузіазму керівника школи і вчителів, їхнього терпіння і наполегливості цього б не сталося. На сьогодні це одна із найкращих шкіл у районі і з часом умови у ній кращатимуть. Що може бути приємнішим і радіснішим, коли бачиш, як діти поспішають до рідної школи.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!