Газета по-надвірнянськи
 

Учасників «Франківської хартії» Руслана підтримає десятьма концертами

5 жовтня 2012, 11:05 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 820 переглядів

1 жовтня у столиці Прикарпаття – Івано-Франківську, відбулася презентація нового музичного проекту співачки Руслани. Про це йшлося на прес-конференції, яку спільно із Русланою провели кандидати у народні депутати України (учасники «Франківської Хартії») Василь Онутчак, Микола Палійчук та Тарас Парфан.

У рамках проекту організовується великий тур по Івано-Франківській області – заплановано проведення 10-ти концертів, перший з яких відбудеться 12 жовтня, а останній 26-го. Концерти проходитимуть у межах трьох виборчих округів, в яких по мажоритарній частині балотуються Василь Онутчак (87 виборчий округ, центр м. Надвірна), Микола Палійчук (89 виборчий округ, центр м. Снятин), Тарас Парфан (86 виборчий округ, центр м. Долина).

На прес-конференції Руслана заявила, що на Прикарпатті вона перебуває, передусім, як друг, а не як співачка. Руслана відзначила, що вже маючи досвід роботи у парламенті, знає, – бути ефективним депутатом не кожному під силу. Тому вона підтримає на цю місію лише тих кандидатів, кого знає особисто, і у чиїй порядності та компетентності впевнена.

 У свою чергу, прогресивні прикарпатські політики висловили вдячність Руслані за підтримку.

«Пісня – це душа народу. А професійна пісня – це як професійний літературний запис того, що відчуває народ, чим пишається, до чого прагне. Руслана – професіонал найвищого рівня – по-справжньому народна артистка. І ми дуже вдячні їй за підтримку команди Віталія Кличка на Прикарпатті», – наголосив Василь Онутчак.

Михайло ІВАСЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!