Газета по-надвірнянськи
 

Вчимося у колег

5 жовтня 2012, 10:29 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 698 переглядів

12 вересня із бібліотечним візитом група працівників ЦБС відвідала Молодківську та Гвіздську сільські бібліотеки-філії. У Молодкові нас зустріли працівники бібліотеки Галина Середюк, Любов Кисляк та дівчина Сербиця з місцевої легенди хлібом та сировицею із соляного джерела.

Завідувач бібліотеки ознайомила з бібліотекою, провела мультимедійну презентацію. Сільський голова Василь Кисляк розповів про село Молодків, установи, організації, які тут функціонують, проекти, які реалізовує село з ініціативи голови та депутатів, плани та задуми на майбутнє, співпрацю із закладами культури. Завідувач бібліотеки представила директора будинку культури Ганну Ковалюк, яка минулого року видала збірку гуморесок «Бербениці фіґлів», є учасницею та неодноразовою дипломанткою гуцульських та інших фестивалів. Ганна Степанівна майстерно прочитала кілька гуморесок.

У Гвозді нас запросили на тематичний вечір «О, книго, пресвята Богине, народу й роду Берегине!», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. На сцені продемонстрували спільну творчу працю працівники будинку культури, учасники художньої самодіяльності, завідувач бібліотеки, читці-активні читачі бібліотеки. Було приємно почути багато теплих слів про книгу, бібліотеку, бібліотекаря, послухати чудові пісні, присвячені бібліотечним працівникам. Сільський голова Василь Половко розповів про село, співпрацю місцевої влади із закладами культури, подякував за роботу, привітав бібліотекарів з наступаючим професійним святом. Після заходу відвідали сільську книгозбірню, Любов Текинчук презентувала свою бібліотеку, напрацювання.

Учасники візиту подякували своїм колегам із Молодкова та Гвозда за надану можливість ознайомитись з їхніми бібліотеками, досвідом роботи, відзначили плідну працю, співпрацю з владою, партнерами, побажали успіхів.

Зіновія ЗАЯЦЬ,

завідувач методичного відділу центральної районної бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!