Газета по-надвірнянськи
 

Відновлення зору за 5 хвилин на комплексі ІНФІНІТІ

26 жовтня 2012, 11:30 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 1,978 переглядів

Саме стільки триває лікування катаракти та далекозорості у Чернівецькій клініці мікрохірургії ока «Ваш Зір» на американському лікувальному комплексі ІНФІНІТІ.

Клініка «Ваш Зір» – іде обстеження…

Уже більше 20 років Чернівецька клініка «Ваш Зір» має бездоганну репутацію в усій Західній Україні та в Івано-Франківській області зокрема. Така репутація – не результат голосної самореклами, а наслідок кропіткої щоденної праці численного колективу клініки, і відтак – прекрасних відгуків тисяч і тисяч наших прозрілих земляків.

Що дає можливість клініці займати позицію лідера серед численних медичних закладів – таке питання ми задали Пінчуку Сергію Віталійовичу – головному хірургу клініки та Демянишину Олегу Григоровичу – її засновнику.

– В основі успіху клініки «Ваш Зір» лежить кілька аспектів:

Найвища кваліфікація

Клініка «Ваш Зір» – єдиний в регіоні спеціалізований офтальмологічний заклад, де всі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію, та лікарський стаж не менше 15 років. Це означає, що і обстеження, і лікування проводять лікарі тільки найвищої кваліфікації. Адже докладне фахове обстеження – запорука успішного лікування.

Надсучасне обладнання

Останні роки клініка «Ваш Зір» проводить лікування таких захворювань, як катаракта, далекозорість, короткозорість, астигматизм на комплексі ІНФІНІТІ виробництва компанії Алкон (США). Цей комплекс за опитуванням провідних світових офтальмологів є найбільш прогресивним. Проведення процедури заміни кришталика при катаракті саме на цьому обладнанні і дозволило нашій клініці першій в Західній Україні: по-перше – звести до мінімуму травматичність процедури; по-друге – впровадити принцип «хірургії одного дня» – коли пацієнт після операції може їхати додому; по-третє – ще у 2007 році відмовитись від лазерного лікування катаракти – на той час уже морально застарілої методики. До речі, цей передовий лікувальний комплекс у Західній Україні є лише у Чернівцях, у клініці «Ваш Зір», у Львові та Закарпатті.

Морально-етичні принципи клініки «Ваш Зір»

В основі наших досягнень лежать моральні правила, які ми ніколи не порушуємо: відповідальність перед кожним пацієнтом; чуйне, дбайливе ставлення; соціальні пільгові програми діагностики та лікування для людей похилого віку та ветеранів; чесні ціни без прихованих доплат; відсутність «нав’язування» тільки дорогих (і не завжди найбільш ефективних) методів лікування.

Ці переваги і дозволили на початку 2012 року Чернівецькій клініці мікрохірургії ока «Ваш Зір», єдиній у Західній Україні, успішно пройти сертифікацію у всесвітньо відомої американської корпорації «Baush & Lomb» (Бош енд Ломб) та отримати право на імплантацію революційного штучного кришталика Crystalens. (Крісталенс). З тексту пояснювального листа до сертифікату: «…Кваліфікація персоналу, клас обладнання та загальні умови клініки «Ваш Зір» м.Чернівці відповідають високим світовим стандартам…».

Спеціалісти клініки «Ваш Зір» запрошують на обстеження у п`ятницю, 2 листопада ц. р., у м. Надвірна, районний будинок культури, з 10-ї години. Запис на обстеження за тел. в Івано-Франківську: (0342) 540-040.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!