Газета по-надвірнянськи
 

Віншуємо із 80-літнім ювілеєм!

19 жовтня 2012, 15:57 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 769 переглядів

Арядна Срібна – членкиня Союзу українок із 1990 року. Брала активну участь у багатьох заходах із відновлення і розвитку національної культури нашого краю. Очолювала секцію «Етнографія і культура» у філії «Союзу українок». Закохана в народні витвори, квітникарство. Без її квіткових композицій не обходяться жодні святкування: День Матері, День Незалежності, відзначення ювілеїв письменників – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Марійки Підгірянки, Івана Франка, Наталії Кобринської, Ірини Яцури. Окрасою обласного свята стрілецької і повстанської пісні ім. Софії Галєчко, що відбулося у вересні ц. р. у Надвірній, стала організована нею і союзянками тематична виставка, присвячена хорунжій УСС – С. Галєчко, а також колекції вишитих рушників, серветок, чоловічих і жіночих сорочок, дарів осені.

За активну участь і сумлінну працю у житті рідного міста неод­норазово нагороджена грамотами та подяками районної філії «Союзу українок», відділу культури і туризму РДА, районної та міської рад, райдержадміністрації, товариства «Меморіал», а також Ювілейною медаллю УГКЦ.

Всеукраїнська Координаційна Рада Союзу українок у 2011 році за активну діяльність в утвердженні національних ідеалів та розвиток духовної культури українського народу присвоїла п. Арядні Срібній звання «Почесна союзянка».

Сьогодні, 19 жовтня, союзянки міста та району поздоровляють посестру

Арядну СРІБНУ

із 80-літнім ювілеєм!

Бажаємо міцного здоров`я, родинного щастя, надалі успіхів у творчій праці на користь нашої України. Многих і благих літ!

Союзянки Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!