Газета по-надвірнянськи
 

Волейбольна Зелена

19 жовтня 2012, 15:48 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 687 переглядів

Понад 150 спортсменів змагалися у першості Надвірнянського району із волейболу серед сільських та селищних колективів фізкультури. Його організатор – районна організація ФСТ «Колос». Попередні змагання відбулися у чотирьох зонах, а саме у Пнів`ю, Тисменичанах, Ланчині і Парище.

У фінальній частині змагань у Тисменичанах, у непоступливій боротьбі зуміли тріумфувати команда с. Зеленої. Волейболісти із Пнів`я і Тисменичан в очному протистоянні визначали володаря другого місця. Тисменичанські спортсмени виграли перші дві партії, та пнів`яни переломили хід зустрічі в останньому п’ятому сеті – 15:5.

Приємно було побачити, що команди на змаганнях підтримували спортінструктори: Тисменичан – Іван Ткачук, Пнів`я – Віталій Пуканюк і Зеленої – Іван Остап`юк. За останніх пристрасно вболівав Зеленський сільський голова Віталій Хопта. На матчах відпрацювала суддівська колегія у складі Володимира Малєжика і Василя Гуменюка. Переможців і призерів турніру нагородив голова районної організації ФСТ «Колос» Василь Масевич.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!