Газета по-надвірнянськи
 

Запрошуємо на семінар

12 жовтня 2012, 11:30 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 684 переглядів

16 жовтня 2012 р. об 11-ій год. у приміщенні актового залу ДПІ у Надвірнянському районі відбудеться семінар на тему «Зміни в оподаткуванні, внесені до Податкового кодексу України. Подача розрахунку за формою 1-ДФ». Запрошуємо СПД-юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Із 1 жовтня мінімальна зарплата – 1118 грн.

Це на 16 грн. більше, у порівнянні із попереднім її розміром. Ці зміни передбачені Законом України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» від 22.12.2011 р. № 4282-VI.

Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт).

Реєстрація податкових накладних

Податкові накладні або розрахунки коригування до них, що виписані, починаючи з 1 липня 2012 року, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 15 календарних днів, наступних за датою їх складання. Ця норма діє згідно із Законом України від 24.05.2012 № 4834-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм».

Додатково за тел. 2-21-79.

Податкова знижка на навчання – до кінця року

Громадяни, які навчаються на платній формі навчання, можуть скористатися правом на отримання податкової знижки. Якщо вартість навчання сплачена у минулому 2011 році, гроші Вам повернуть у 2012-му після того, як Ви подасте річну податкову Декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації в паспорті). Строк її подання – до 31 грудня (включно) 2012 р.

 До Декларації обов’язково слід додати: копію договору з навчальним закладом про платне отримання середньої професійної або вищої освіти; копії платіжних документів (квитанції, платіжні доручення та інше), які підтверджують сплату за навчання на користь закладів освіти у 2011 р.; паспорт та копії довідки про присвоєння номеру облікової картки платника податків; довідку про склад сім’ї або свідоцтво про народження у випадку, якщо Декларацію подають батьки або один із подружжя; довідку з навчального закладу про те, з якого і по який період у 2011 р. навчалася особа та вартість такого навчання; довідку особи, яка подає Декларацію, з місця роботи про нараховану зарплату та утриманий податок з доходів фізичних осіб за звітний рік.

 Право на податкову знижку має лише той, хто отримує заробітну плату. Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переносять.

Додаткова інформація – за тел. 2-22-79.

Спрощену систему оподаткування удосконалять

Державна податкова служба України підготувала законопроект, спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу шляхом подальшого удосконалення спрощеної системи оподаткування.

Зокрема, вказаним документом передбачено запровадження для платників спрощеної системи, які обрали другу групу, річний податковий період замість квартального, що дозволить скоротити кількість податкової звітності, документообіг та покращить рівень адміністрування єдиного податку.

З метою створення додаткових робочих місць законопроектом передбачено скасування обмежень за критерієм кількості найманих працівників для 5, 6 груп платників єдиного податку. Для даної категорії спрощенців запропоновано зниження ставки єдиного податку із 7% і 10% до 5% і 7% відповідно, а також запровадження електронної форми заповнення заяви про перехід на спрощену систему оподаткування.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!