Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Юрія Дерев’янка до громади Надвірнянщини

19 жовтня 2012, 16:14 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 760 переглядів

ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ТА ОЛІГАРХИ – ЦЕ ТІ, КОТРІ РУЙНУЮТЬ УКРАЇНУ ТА ПРИКАРПАТТЯ

Дорогі краяни! Шановні виборці!

До виборів залишилися лічені дні! 28 жовтня 2012 року ми будемо обирати не просто депутатів у Верховну Раду України на наступні 5 років, ми будемо обирати долю України щонайменше на 15-20 років.

Це вибори, де ми будемо обирати світоглядні цінності: або наші Українські, проєвропейські цінності, або проросійські, постсовєтські. Саме туди нас тягне діючий режим Януковича!

28 жовтня ми опинимось на перехресті: або оберемо Україну, де Українці будуть керувати і визначати свою долю, і долю своїх дітей, або це буде Старий новий Совєтський союз, так званий Євразійський союз – де з Москви знову будуть вказувати нам, Українцям, як жити на нашій Богом даній землі.

Влада сьогодні робить все, щоб ми були зневірені, вони зацікавлені, щоб ми не прийшли на вибори. Вони вдаються до всіх нечесних методів: тиску, шантажу, залякування.

Вони нищать мене. Їх страх перед незалежними, непідконтрольними їм кандидатами, які мають високу довіру та підтримку в людей, настілький великий, що вони почали брудну кампанію проти мене ще у січні 2012 року, яка триває і зараз. Їх покривають правоохоронні органи.

Вони намагаються мене прив’язати до Партії регіонів, щоб люди змінили своє ставлення до мене.

Бачачи, що рівень підтримки людей до мене зростає, Партія регіонів та олігархи зі своїми «кишеньковими» кандидатами перетнули межу – почали погрожувати мені фізичним знищенням, довели до жаху мою родину, а мій штаб залякують. Але вони забули, чия кров тече у моїх жилах – кров вояків-патріотів.

Я зроблю все, щоб наші Прикарпатці не дали жодного голосу Партії регіонів, щоб олігархи перестали обкрадати наші села, не платити податків та нищити наші природні багатства для своєї наживи. Вони й надалі хочуть експлуатувати наші нафтові та газові родовища, вирубувати ліс, нищити екологію, за безцінь скупити нашу землю – і їм для цього потрібні маріонетки, які слухняно виконуватимуть їх накази. Вони думають, що брехливими та фальшивими листівками можна обманути виборців. Вони діють як НКВдисти, які розкидали з літаків брехливі листівки, перевдягалися у форму вояків УПА та вбивали людей, щоб всі думали, що це робили наші патріоти.

Я йду до Верховної Ради, щоб знищити цей кримінально-олігархічний режим допоки вони не знищили Україну. Я боронитиму Прикарпаття до останнього видиху. Якщо вони думають, що мене вдасться залякати, а людей обманути – вони помиляються!

Бо в історії людства, ще жодна імперія не встояла, ще жоден режим не встояв проти волі людей, коли вони є згуртованими. Не встоїть також і режим Януковича! Я в це вірю! Але Віра без дії – мертва!

На виборчій дільниці ми отримаємо два бюлетені.

Одним – ми зможемо проголосувати за ідеологію, яку ми поділяємо, це бюлетень із списком політичних партій. Роблячи цей вибір, я прошу Вас проголосувати виключно за одну з опозиційних демократичних сил: ВО «Свобода» або ВО «Батьківщина».

Другим бюлетенем – ми будемо голосувати за одного з мажоритарних кандидатів, за конкретне прізвище, за конкретну людину, яку ми, громада, наймаємо собі на роботу і надзвичайно важливо, щоб ця людина боролася за Україну, відстоювала наші національні, патріотичні цінності, а також надзвичайно важливо, щоб ця людина була здатною відстоювати і захищати інтереси кожної нашої громади, району, округу і Прикарпаття.

Давайте у день виборів – 28 жовтня згадаймо, що саме цього року ми засвідчували свою повагу і визнання нашим повстанцям, які 70 років тому, не жаліючи свого власного життя, розпочали боротьбу за вільну незалежну Україну, які свідомо заради України йшли на вірну смерть, вони втратили домівку, родину, побратимів, втратили ВСЕ, але ніколи не втрачали ВІРИ. ВІРИ в Бога, ВІРИ в Україну, ВІРИ в її краще майбутнє. І ми, завдячуючи їм, здобули незалежну Україну.

Давайте 28 жовтня поборемо зневіру, встаньмо всі з колін, доведемо собі і усьому світові, що українська нація не скорилася – прийдемо на виборчі дільниці, візьмемо бюлетені – як справжню зброю проти режиму Януковича, разом станемо на захист України, проженемо геть антиукраїнську владу заради утвердження нашої незалежної України, заради її щасливої долі, заради щасливої долі наших дітей!!!

Я вірю у кожного із Вас! Я вірю у наших людей! Я вірю в Україну!

Слава Україні!!!

Юрій ДЕРЕВЯНКО,

кандидат у народні депутати України у 87-му виборчому окрузі, 5 – у виборчому бюлетені.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!