Газета по-надвірнянськи
 

5 грудня – День працівників статистики

30 листопада 2012, 11:42 | Рубрика: Свята, Статистика Версія для друку Версія для друку 738 переглядів

Десять років тому Указом Президента України встановлено День працівників статистики, що свідчить про важливу роль статистики у житті суспільства та високу оцінку нашої праці.

Нині Державна служба статистики України працює над п’ятою програмою «Стратегії розвитку державної статистики на період до 2017 року», мета якої полягає у створенні передумов для подальшого розвитку системи державної статистики та повнішого задоволення інформаційних потреб суспільства у високоякісній статистичній інформації, гармонізації системи показників з міжнародними стандартами на рівні, рекомендованому для статистичних служб країн – кандидатів на членство в ЄС.

Продовжуємо підготовку до проведення наймаштабніших статистичних робіт – Всеукраїнського перепису населення та Першого всеукраїнського загального сільськогосподарського перепису. Серед пріоритетів – повне і своєчасне задоволення потреб користувачів статистичної інформації. Удосконалюємо методи її поширення. Від оперативного та об’єктивного відображення соціально-економічних процесів залежить подальший розвиток ринкових засад господарювання, побудова відкритого громадянського суспільства.

З нагоди 10-ї річниці щиро дякую всім працівникам і ветеранам статистики за плідну співпрацю. Бажаю міцного здоров’я, щастя, радості, достатку, невичерпної енергії та наснаги у праці, задоволення власними професійними досягненнями. Усіляких гараздів Вам, Вашим рідним і близьким, успіхів у всіх починаннях на благо України та нашого рідного Прикарпаття.

З повагою

Михайло КОЛІМБРОВСЬКИЙ,

начальник ГУ статистики в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!