- Народна Воля - http://volya.if.ua -

5 грудня – День працівників статистики

Posted By Модератор On 30.11.2012 @ 11:42 In Свята,Статистика | No Comments

Десять років тому Указом Президента України встановлено День працівників статистики, що свідчить про важливу роль статистики у житті суспільства та високу оцінку нашої праці.

Нині Державна служба статистики України працює над п’ятою програмою «Стратегії розвитку державної статистики на період до 2017 року», мета якої полягає у створенні передумов для подальшого розвитку системи державної статистики та повнішого задоволення інформаційних потреб суспільства у високоякісній статистичній інформації, гармонізації системи показників з міжнародними стандартами на рівні, рекомендованому для статистичних служб країн – кандидатів на членство в ЄС.

Продовжуємо підготовку до проведення наймаштабніших статистичних робіт – Всеукраїнського перепису населення та Першого всеукраїнського загального сільськогосподарського перепису. Серед пріоритетів – повне і своєчасне задоволення потреб користувачів статистичної інформації. Удосконалюємо методи її поширення. Від оперативного та об’єктивного відображення соціально-економічних процесів залежить подальший розвиток ринкових засад господарювання, побудова відкритого громадянського суспільства.

З нагоди 10-ї річниці щиро дякую всім працівникам і ветеранам статистики за плідну співпрацю. Бажаю міцного здоров’я, щастя, радості, достатку, невичерпної енергії та наснаги у праці, задоволення власними професійними досягненнями. Усіляких гараздів Вам, Вашим рідним і близьким, успіхів у всіх починаннях на благо України та нашого рідного Прикарпаття.

З повагою

Михайло КОЛІМБРОВСЬКИЙ,

начальник ГУ статистики в Івано-Франківській області.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/11/5-hrudnya-den-pratsivnykiv-statystyky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.