Газета по-надвірнянськи
 

А зарплату треба підвищувати

16 листопада 2012, 12:26 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 674 переглядів

На черговому пленумі районного комітету профспілки працівників державних установ обговорили питання про підвищення рівня заробітної платні.

Мовилось також про стан організаторської роботи та завдання первинних профспілкових організацій із виконання рішень VІ з’їзду профспілки працівників держустанов України, ХVІ звітно-виборної конференції обкому профспілки та ХV звітно-виборної конференції райкому профспілки і мотивацію профспілкового членства, про відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю. Підтримали звернення про зарплату до Президента України Віктора Януковича та обговорили зміни у складі райкому.

У зверненні до Президента України говориться про необхідність введення у дію, як це і передбачається із 1-го січня 2013 року, нового Закону України «Про державну службу», особливо тієї частини, що стосується оплати праці, преміювання та інших виплат державним службовцям органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Тому Президентові варто дати з приводу цього відповідні доручення Кабміну. Необхідність цієї реформи полягає у тому, що ця категорія державних службовців впроваджує у життя політику нашої держави і від ефективності їхньої праці залежить проведення економічних та адміністративних реформ, реалізація соціальних ініціатив. У листі наводять дані, що у порівнянні із 2008-им заробітна платня держслужбовців за 2009-2012 рр. знизилася. Порівнюючи її із середнім рівнем по державі та у регіоні видно, що вона є вкрай низькою.

Ще одним важливим напрямком роботи залишається охорона праці та створення належних умов для роботи. Зокрема, як мовить голова райкому Богдан Вінтоняк, необхідно забезпечити спецодягом та іншими засобами соціального захисту працівників Делятинського психоневрологічного диспансеру.

Райком профспілки працівників державних установ постійно дбає про правовий захист членів профспілки, для цього створена позаштатна юридична консультація із надання кваліфікованої допомоги членам профспілки і багато іншого впроваджено у життя.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!