Газета по-надвірнянськи
 

Мінімальні ціни на алкоголь зростуть

23 листопада 2012, 12:17 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 853 переглядів

Із 25 листопада ц. р. мінімальна роздрібна ціна становитиме не менше 28,5 грн. за півлітрову пляшку 40-градусної горілки, а на коньяк в залежності від «зірковості» – 38,9-49,4 грн.

На більшість алкогольних напоїв мінімальні ціни зростуть як у роздрібній, так і в оптовій мережі. Роздрібна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за1 літр100% спирту становитиме 142,5 грн. (сьогодні – 130,5 грн.), оптова відпускна ціна – 96,18 грн. проти діючої – 88,5 грн. Такі зміни передбачені постановою Кабінету Міністрів від 07.11.2012 № 1017, яка набере чинності із 25 листопада ц. р. Також цим документом передбачено другий етап підвищення цін на алкогольні вироби на 5,6 відсотків із 1 березня 2013 р.

У разі торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімально встановлених, законодавство передбачає не менше 5 тис. грн. штрафних санкцій.

Увага: «гарячі лінії» в ДПІ

26 листопада ц. р. із 11-ї до 12-ї год. за тел. (03475) 2-43-22 на питання платників податків зі збору та узагальнення пропозицій щодо вдосконалення функціонування податкової системи та діяльності ДПІ у Надвірнянському районі відповідатиме начальник інспекції Гнатюк Василь Петрович.

29 листопада ц. р. із 11-ї до 12-ї год. – «гаряча лінія» на тему «Оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців» з начальником відділу оподаткування фізичних осіб Багрійчук Світланою Богданівною; тел. (03475) 2-22-79.

Новий електронний сервіс «Податковий асистент»

Новий онлайн-сервіс «Податковий асистент», запропонований ДПС України, – ще одна перевага й додаткова підтримка для підприємців, які здають звітність в електронному вигляді. У процесі індивідуального листування через Інтернет, здійснюючи моніторинг господарської діяльності платників податків, ДПС України вкаже підприємцеві на недоліки й помилки у звітності. Платник податків зможе їх самостійно усунути ще до офіційного її подання. При цьому гарантовані не тільки зниження податкових ризиків, а й цілковита конфіденційність спілкування.

Виправлення розбіжностей у звітності вже на початку її складання забезпечуватиме якість. Платник одночасно зможе одержати дві послуги – безоплатний аудит і достовірну інформацію з першоджерела.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!