Газета по-надвірнянськи
 

Найбільше переймаються ремонтами…

23 листопада 2012, 12:32 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 783 переглядів

На ХVІ сесії районної ради прийняті депутатські запити і звернення, адресовані в основному РДА і філії «Надвірнянський райавтодор».

Зокрема,  Богдан Цюрак звертається (повторно) з приводу забезпечення безпеки пішоходів на автодорозі державного значення с. Лоєва, для чого включити в програму соціально-економічного розвитку району на 2013 рік облаштування тротуарів або пішохідних доріжок; Андрій Карманський – щодо ремонту аварійного автомобільного моста у с. Саджавка. По два депутатські запити у Миколи Стельмащука – щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на газопостачання поштового відділення зв`язку в с. Заріччя та стосовно забезпечення прав депутатів місцевих рад на безплатний проїзд, для чого провести відповідне навчання з перевіз­никами, та Івана Гурмака – з приводу відведення русла річки Підзамче по території Пнівської сільради в річку Бистрицю Надвірнянську, для чого виготовити проектно-кошторисну документацію для спорудження водовідвідного каналу, і ремонту автодороги Надвірна-Бистриця. Із трьома запитами звернувся Михайло Іваночко. Усі вони стосуються невідкладних ремонтів: аварійних мостів через річки Слобожниця у смт. Ланчин та Саджавочка у с. Саджавка, автомобільних доріг через Красну і Ланчин, а також Ланчинської міської лікарні.

Депутатський запит Ігоря Писклинця перегукується із депутатським зверненням Володимира Черленюка, які привертають увагу до питання облаштування на території Делятина полігону ТПВ. Звертаючись до виконавчої влади, Богдан Кінаш просить у 10-денний термін обговорити питання ремонтів аварійного моста на вул. Незалежній у Вишнівцях Середньомайданської сільради, дороги Ланчин-Середній Майдан, а також лінії електропередач на вул. Українській у Середньому Майдані.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!